bugün

sınavdan kötü şekilde çıkmışsınızdır, koridorda sınıfın en çalışkan öğrencisi en az 95 beklediğini anırarak söylemektedir. o an onu bir tekmeyle camdan aşağı atasınız gelir ya.. o işte.
test sınavlarında çok koymaz da klasik sınavda sayfalar dolusu cevap döşeyip çıkar çıkmaz "yeaa kanka o şekilde değildi ki onun çözümü" diyen sorumsuz götverenler kahreder insanı.

şiddetli de döğebilirsiniz.

neyse ki 50'yi devirdik de o acı günler geride kaldı.
sınav çıkışlarında sanki muhabbet ettikçe yanlış sayım artıyor, o an optikte şıklar değişiyor gibi hissettiğim öğrencidir. öyle ki beş dakika konuşsam sınıfta kalacakmışım gibi.
dik durmayı hiç bir zaman beceremeyen öğrencidir. kaldıysan kaldın, sınavın iyi geçmedi ise geçmedi amk. dünyanın derdi sende mi yüklü az relaks ol.
Detaycı piçtir.
Her okuldan mutlaka en az 1 tane bulunan, öğretmenlerinin gözdesi biricik gurur kaynağı olan çalışkan öğrencidir. Genelde kız olur ve kötü geçen yazılısı yoktur. Genelde bu tip sınavdan sonra tahtaya çıkıp kendi kendine soruları yazarak çözmektedir. Sınavdan sonra 'olum sıçtık lan' demeyen samimiyetsiz tipik çalışkan öğrenci.
Tahtada sinav sonrasi sorulari cozer sinifin caliskanlariyla. O an basina tabela dusup gebermesini temenni etmisimdir hep.
Öldürünce nefsi müdafaa sayılan öğrencidir.
Çok kolaydı dimi kanka sözü sinirleri Çok bozar.
ağzına kürekle vurulması gereken orospu çocuğudur. ya arkadaş bırak bari 2-3 gün rahat gezelim. ama yok, sınavdan hemen sonra bulur seni tüm cevapları söyler göt. madem bu kadar iyi biliyordun sınavda söyleyeydin de bir işe yarasaydın dersiniz ama artık çok geçtir.
Hepsini doğru yapan öğrenci herzaman için en moral bozan öğrencidir.

-5.soruyu ne yaptın?
+Fransa.
-Hayır salak italya olacaktı.
+Hay amına koyayım bunu da yanlış yapmışız.
-nasıl geçti sınav ?
-2 soru yaptım sıçtık sen ne yaptın
-hepsini yaptım
- hepside seni yapsın göt.
bozduğu moralin üstüne sinavdan kalmasıyla insanı uçsuz bucaksız bir keyfe sürükleyen öğrencidir.
sonra da sınavdan en yüksek notu kendisi alır.
"annesini yeniden evlendirmek" lazimdir.
Öldüresiye dövülecek olan öğrenci.
_beşinci soruyu üç kök iki bölü dört bulan varmı ya ben logaritmadan yaptım türevlede sağlamasını yaptım ama emin değilim.
çalıştığımız yerde sürekli moral bozan adamın amcasının oğludur.
(bkz: olm o sorunun aynısı slaytlarda vardı ya)
--spoiler--
kötü geçti
+ 85 aldım kanka hoca yüksek okumuş.
+ ben niye 38 aldım o zaman amk.
--spoiler--
Bu tip ogrenciler sinav cikisi hemen aralarinda bir konsey olusturur ve tum sorulari tek tek inceler. Mumkun oldugu kadar bu ogrencilerden uzak durun.
sınavınız kötü geçtiyse "sınav çok kolaydı yeaa" diye yanaşan tipler de bu gruba dahildir.
en nefret ettiğim muhabbet sınavdan çıkar çıkmaz soruları cevaplamaya çalışan kontrol eden arkadaş muhabbeti. neyin derdindesin sınav bitti neyi değistireceksin yanlışlarımı söyleyip neden moral bozuyosun. her sınav sonrası bu muhabbete giren arkadaşların yanından hemen uzaklaşırım.
ay çok kötü geçtieee, kesin kalcaaam ben diyip açıklandığında doksan almışım diyen tiplerdir bunlar aynı zamanda.
sürekli bir panik haldedir. Şu sorunun cevabı şuymuş, şu soru şöyle yapılcakmış diyerek sizin de canınızı sıkar.