ilk gecede büyük bir hüsran ile karşılaşmamak için erkeklere verilebilecek nacizane öneri cümlesidir.
naçizane tavsiye tümcesi.
evlenme isteği meme dikliğiyle orantılı olan kişinin yapması gereken; meme protezi alıp bekar kalmaktır. Parası varsa şişme kadınla imam nikahı kıyabilir.
evlilik öncesi ateşli bir sevişmeyi zorunlu kılan tavsiye. zira bir türk erkeği için sevgilisinin sütyensiz halini görmek bazen ciddi zaman alabilir.

- aşkım çıkar su üzerindekileri?
+ noluyor recai sapıttın mı?
- ya sus iki dakika tavsiye üzerine yapıyoruz ya alla alla.
+ iyi bari
- heh şimdi dön bakim, 0 'dan bakacam.
+ oha oha az insan ol.
- sen de memelerinin adamı ol, bu ne ya resmen sütyen mucizesi.
+ ben gidiyorum recai ühühüühü frık.
- anca gidersin...

oldu mu bu şimdi? ıııh... pek şık durmadı. *
yetersiz bir tavsiye.

bir kadını makyajsız, lens, topuklu ayakkabı, korse vb. aparatları olmadan görün; sonra karar verin. kişiliğini, hamaratlığını falan test etmenize gerek yok. tipi sizi 5 yıl idare eder. ayılınca bir daha konuşalım. evet.
gecelerini eşinin sütyensiz vücudu ile dolduracak erkeğin evlendiği gece hüsrana uğramaması için sarfedilen tavsiye cümlesi.

Bu tavsiyenin, s.ktir lan, oha, çüş, höst ayı, dağdan mı indin, yuh abazan sapık türü tepkiler almasının normal olmasına karşılık aslında teoride mümkündür. Şöyle ki;

-Evlenmek üzere bir kız belirleyin.
-Kızı bir şekilde hamama gitmeye ikna edin ya da ettirin. *
-Annenizi ya da kadın büyüğünüzü hamama gönderin.
-Hamama gönderdiğiniz annenizi ya da kadın büyüğünüzü dijital fotoğraf makinası ya da kameralı cep telefonu ile kızın fotoğrafını çekmeye ikna edin, gerekirse duygu sömürüsü yapın, ağlayın zırlayın.
-Hamam dönüşü fotoğrafları inceleyin.

Böylece, değil sütyensiz donsuz görme şansınız dahi olacaktır. Dikkat edilmesi gereken tek husus, fotoların gizli çekilmesidir.

Başka konularda da akıl isteyenlere kapım her zaman açık, çekinmeyin, insanız şunun şurasında di mi???
geçimini karısından süt sağarak yapmayı düşünen veyahut "kadın" varlığını safi meme ile bütünleştirmiş insan önerisi.
iki adet dik meme ile evlenmeyi kafasına koymuş erkeklerin mutlaka uyması gereken sözdür!
kadın ilk çocuğu doğurmakla birlikte hiç bir sütyen * gerçekliği saklayamayacaktır. iyisi mi onunla en zor zamanlarınızda nasıl davrandığını görmeden evlenmeyin. ya da hiç evlenmeyin . elinizle idare edin.
(bkz: boxersiz halini görmeden bir erkekle evlenmeyin)
bir yazar kişisinin nasihatıdır.
çok doğru bir nasihattır. zira silikonlu sütyenlerle erkekler kandırılmaktadır.
-off oğlumm melihanın göğüslere bak en az 90 vardır çok güzeller yaa
bi diğeri der ki
-yok bee geçen baktım sütyen çıkınca 75 oldu onlar.
enteresan bir önerme. ya ''donsuz'' hali daha kötüyse. eee o zaman evlenmeden önce her kızı soyucazmı hıyar gibi. madem beğenmiyosun get silikon daktır.
dolgulu sütyenler çıktığından beri mutlaka yapılması gereken eylem.
kesinlikle uyulması gereken bir tavsiyedir. zira göğüsleri çok küçük olup dolgulu sütyen kullanıyor olabilir ya da tam tersine hatun kişinin göğüsleri çok büyük olup katlayıp sütyene yerleştiriyor olabilir.

- hanım frenler tutmuyorrrr! çarpıyoruzz! hava yastıklarını aççç!

(bkz: hanım göğüs dedin hava yastığı çıktı)
estetik yapılamayan versiyonu için:

(bkz: maskesiz halini görmeden bir kadınla evlenmeyin)
delikli demir icat oldu mertlik bozuldu benzeri; destekli sütyen bulundu, mertlik bozuldu devrindeyiz. ancak at yarışı mı ki bu burun farkı gibi göğüs farkıyla eş seçilsin. hem nerede kalır o zaman boyu değil işlevinin önemi savı.
bir level üstü ellemeden evlenmeyin olan saçma bir düşüncedir.
- bi kere elleyebilir miyim? test sürüşü babında. hani ilerde sorun felan yaşamayalım.
+ hayvansın rıza!
o meme zaten yıllar sonra öyle kalmaz tıpkı erkeğin göbeğinin öyle fit kalamayacağı gibi, kadının da memesi öyle diri kalamaz pörsür. hani bir kaç yıl olsun tadını çıkartsam fena olmaz diyorsanız, kız arkadaşınızı kaybetme riskini göze alarak bir deneme sürüşü yapmayı teklif edebilirsiniz.
ayrıca naçizane fikir olarak öne sürülürse eğer bir defa sevişin. deliler gibi. hatta ileri götürün, aşk yaşayın.

kolay değil, bir ömür onunla geçecek. bir bakın bakalım, bir ömür geçer mi yoksa yeteneksiz mi?

sevmezseniz "patlaksın" deyip atın. kullanılmış bir mendil gibi.

yok lan, kullanılmış bir prezervatif gibi. o derece aşağılayın yani bir de üstüne...
-allah ın emri peygamberin kavliyle kızınızı oğlumuza ist..
-baba dur..bey baba bi isteğim var benim.
-buyur evladım.
-kızınızın memelerine bakıcam.
-öhöm öhöm..evladım salaklaşma. nerde kalmıştık.
-aç hayriye şu memeleri. bakmak istiyorum.
-kız mız yok size. çıkın evden.
-biraz açsa?
aptalca bir öneridir. evliliğin ne olduğunu bilmemektir. böyle saçma düşünen varsa evlenmesin mümkünse. bunların üremesi türemesi hayırlı değildir.
bunu diyen kirkindan sonra kari bosayip rus da aldi. hamile de birakti. kadinlara safi et gozuyle de bakmaya devam etti.
(bkz: meme ile evlenmek)
evlilige hazır oldugunu gögüslerinin dikligine göre belirleyen bir bayan ın hedesi.