bugün

ingilizce ve almanca kurslarina tonla para vermektense film izleyen insandir.
"sürekli belgesel izleyen insan"la eşdeğerdir.
zamanla yabancı dizilere de doyup film izlemenin keyfini anlayacaktır.
türk dizilerinin ne kadar aptal, yüzeysel ve saçma uyduruk olduğunu anlamış insandır. en iyisini yapar.
işsiz olması oldukça muhtemeldir.
iyi insandır, saçma salak türk dizilerini izlemek yerine adam gibi dizi izlemeyi seçmiştir.
çekim kalitesi olsun, dizi konuları olsun, oyunculukları olsun bizim türk dizilerimizden çok çok iyi olduğu için sürekli yabancı dizi izler. taktir ederim kendisini. bir kaç türk dizisi hariç doğru düzgün türk dizisi yok açıkçası.
türk dizilerinin kalitesizliğinden bıkmış olma ihtimali yüksek olmakla birlikte bir ihtimal de işitme engelli olup alt yazısız herhangi bir şey izleyemeyen insandır.

evet ben alt yazısız izleyemediğim için yabancı dizi izliyorum ama böyle bir sorunum olmasaydı yine de tercihimi yabancı diziden yana kullanırdım. net.
türk dizilerindeki gibi 1 sezonu 100 bölüm olan saçma salak dizileri izlemek yerine, tadı damağında kalan mantıklı ve ilgi çekici dizileri izleyen insandır aynı zamanda.
yerli diziler sarmayan insanın haklı seçimidir.
sezonluk 10-12 bölüm, müthiş kurgusu olan ve iyi oyunculuk sergilenen dizileri seven insandır. Game of thrones dizisini Türkler çekse emin olun 30 bölüm/sezon olurdu. sırf futbol maçı kadar olan dizi süresi* dolsun diye boş boş, konuşmasız sahneleri izlemek istemeyen, gereksiz replikleri dinlemeyi sevmeyen insandır. dizi için harcadığı süresinin hakkını layıkıyla almak ister.