bugün

depresyon ile alakalıdır. dikkat edilmelidir.
Bende olan çok kötü bir istek. Kahveler çaylar içiyorum gün içinde ama bana mısın demiyor, gündüzleri sürekli uykum geliyor.

Yok mu bunun bir çözümü.
işsiz güçsüz insanlarda sıklıkla görülür. Kalk annene yardım et bari.
nedense bugün olan istek bir bitkinlik çöktü üstüme.
istektir.
her halinizi de buraya yazmayın lan etkileniyoruz. uykumuz geli..
Uyku düzeni olmayan kişilerde görülür. Eğer geceleri çok geç yatıyorsanız kademeli olarak öne çekmelerini tavsiye ederim.
Depresyon belirtisi de olabilir.
Veya çalışma saatleri standartlarda olmayan (hafta içi 8-5) kişilerde de görülebilir, maaşınız tatmin ediyordur umarım.
Bu zamanlarda görülürse kış depresyonuna yorulan ama genel olarak bir durumsa depresyon belirtisi olan istek.

Genel olarak uyku bir şeylerden kaçma olarak değerlendirilir ve uyku isteği bir şeylerden sürekli kaçma arzunuzu yansıtır.
işten çıkarıldıysanız, ayrılık yaşadıysanız, kan değerleriniz düştüyse, unutmak istedikleriniz varsa Bu istek normal.
moral bozukken olur, hem de işe yarar. bir de açlıktan olabilir. bir de sürekli uyumak sürekli uyumayı besler. kalkın maceraya atılın.
Her başım ağrıdığında maruz kaldığım istek.
(bkz: Kanser)
Dr prilam içmiştir kesin.
Sürekli uyuklama geldi mi hemen yüzünüze soğuk su çarpın ve egzersiz yapmaya başlayın. Bir müddet sonra artık kendiliğinden aşacaksınız bu tembelliği.
Bilhassa kış aylarında artan istektir. Evrimsel olabilir.

(bkz: kış uykusu)
Birçok sebebi olmakla birlikte başlıca sebebi fiziksel bazı sıkıntılar olabilir.
(bkz: kansızlık)

Öte yandan hayatınız yolunda gitmiyordur ve uykuyu kaçış olarak görüyordur beyniniz. Olabilir. Uyu geç.
Egzersiz bunun ilacıdır. Benimde arada böyle oluyor 40 tane şınav çekiyorum zımba gibi oluyorum. Asıl mesele kan akışını hızlandırmakdır.
Geçen hafta vardı birde ondan önceki geçen hafta.
Bende bilgisayardan kafayı kaldıramayınca.
Çocukluktan kalan bağımlılık.