bugün

tam sopalıktır.önce iğneleyici bir şekilde konuşmaya başlar.sonra sen ile kendi oğlunu kıyaslar.en sonunda ise oğlunu göklere çıkararak finali yapar ve mutluluğun zirvesine ulaşır."oğlunun nasıl biri olduğu umrumda değil,hatta sen böyle konuşmadan önce oğlunu severdim,ancak senin yüzünden sevmemeye başladım.amacın ne anlamıyorum ki sayın teyze?"
O oglan kesin yavsagin onde gidenidir.
bırakınız sevinsin yahu, hem olumlu konuşması ne de güzel birşey. sürekli kendi oğlunu, kendi kızını, hayatı kötüleyen anneden bin kat daha iyi ve sevilesi annedir o. biliyorum zaman zaman sıkıcı olabiliyor, zaman zaman insanın içinden oha be yeter kapa çeneni demek geliyor ama sabretmeli, sevmeli.
kaynana olunca hic cekilmeyecek kadindir.
(bkz: zeki ama çalışmıyor)
asiriya kacmadigi sürece ki bu mümkün degil"sürekli" denilmis * zarari yoktur (bkz: ya ne olacağidi) selvi yenge'nin oglunu mu övecekti kendi oglunu övecek illa ogul can'dir..
çok bilmiş teyze tiplemesidir. komiklik derecesinde alçaltır kendini.
Oguna kiz alan taraf degil kiz verecek olan annedir.
Bir gün yaşlanacağını düşünemeyen annedir.
"sürekli kendi oğlunu döven anne" olarak okuduğum başlıktır. neyse ki dövmüyor, övüyormuş.
çocuk yetiştirmenin kurallarını , inceliklerini bilmeyen annedir. Yanlış yapıyordur.
(bkz: ruşen amcanın oğlu sedat)
size misafire geldiğinde kafayı yemenize neden olan kadındır. oğlum arkadaşlarıyla şöyle iyi hep onlara liderlik ediyo. şimdi işe girdi maçlarda fotoğraf çekip para kazanıyo falan der sürekli. aferin iyi bir ekip işi olmuş bu evlat ama bize ne kardeşim hasta mısın. en sonunda kaçıyosun bu tip kadından çağırmıyosun evine.
evde komşunun oğlunu, komşuda kendi oğlunu öven ironik annedir.
anneme, "anne bak akıllı telefon aldım dedim" annem, "komşunun oğlu daha akıllısını almış" dedi.
Sinir bozucudur. Özellikle de o çocuğun eşiyseniz. Bu kadın bir de çocuklarınıza sarılırken, "Yavrumun yavrusu," diye sevmez mi onları... işte o zaman, "Yarısı da yılan yavrusu," diye tamamlayasınız gelir.
Bazen komşu çocuğunu da dövmeli,di mi ama?
(bkz: sürekli kendi kızına söven anne)

bu da benimkisi.
oğlanın zeka durumu anlaşılmasın diye konuşan annedir.
Ağzına terlikle vurulup kapı dışarı atılası annedir.
https://iceriks.com/cocug...endromu-ve-hiperaktivite/
(bkz: Çocuğum dahi sendromu)
--spoiler--
“daha 7 aylık iken konuştu”-“yaşını doldurmadan yürüdü bizimki”-“2 yaşına girmeden altını tutmayı öğrendi” gibi tabirler ile başlayan çocuğum dahi sendromu bulguları, sonrasında “öğretmeni çok zeki olabilir test yapın dedi”-“anaokulunda kendi kendine okumayı çözdü”-“ders çalışmıyor bizimki, hiperaktifmiş”-“hiperaktifler çok zeki oluyormuş internetten baktım” gibi ilerleyen bulgulara evriliyor. üstelik bu ifadeler arkadaş ortamında, ayak ayak üstüne atılarak, gerinip övülerek dile getiriliyor.
--spoiler--
Komşunun oğlunu övmesi gerektiğini biri anlatmalı.
Komşu oğlu Ruşen' i öven annenin tersidir.
Ruşen' le kafayı bozmuş anne ne kadar sinir bozucuysa, oğlunu öve öve, milleti esir alan anne de o kadar gülünçtür.
Ne yapalımdır yani?!?!
Allah bağışlasındır!!! Te alla'mm
Bazıları annesinden şikayetci ama hiç bilmiyor ki annesi vefat etmiş insanlar keşke (dövse de)annem yanımda olsaydı dediklerini.
güncel Önemli Başlıklar