bugün

aşkın kopan kablolarını bantlayan çiftlerdir. ama idaretendir birgün elbet işe yaramaz hale gelir.
ettikleri kavgalar sorunlarını çözüyorsa sağlam ilerleyen ilişkidir.
"ayrılan laaaan" diye bağırıp gerçeği yüzlerine vuracak kimseyi bekliyorlar belli ki.
onlar artık sevgili değil sadece, aşkı aşktan çıkarıp migrene çeviren sevgi pıtırcıklarıdır.
ellerinden bişey gelmeyen seviyorum katlanıyorum diyen sevgililerdir.çok sevenlerdendirler..onsuz yapamayacağını bildikleri için kavga ayrılık bişey ifade etmez onlar için zaten biri olmazsa diğerininde bir anlamı yoktur aslında..
ilişkilerine ekşın katan sevgililerdir.
her kavga sonucu sevişilir. daha da bağlanılır.
ilşikinin sona yaklaştığını bildirmekte uyarılması gerektiğini düşündüğüm sevgililerdir.insanda hep bir huzursuzluk durumu hakim olur.elbet taraflardan biri sıkılıcaktır bu durumdan ve ilişki bitecektir. (bkz: kaçınılmaz son)
yüz göz olan sevgilidir bunlar. her kavga edişde kullanılan kelimeler ağırlaşır, daha da bi saygı kaybettirir çiftlere.
her allahın günü birbirlerine ağır sözler söyleyip kavga eden ama yine de tuvalete bile birlikte giden çiftlerdir
(bkz: kağıttan kürekten insan sendromları)
kesin ten uyumu vardır.
kavga bir ilişkinin tuzu, biberidir. hele birde o kavgadan sonra ateşli bir sevişme gerçekleşiyor ise ohhhh yemede yanında yat.
bir nevi bağımlılık yapmıştır. belli bir süre geçtikten sonra bu durum sıklaşıyorsa çift birbirinden ayrılamıyordur. çevremde vardı böyle bir çift kız durup dururken senden nefret ediyorum diye ağlamaya başlıyordu.

özetle, ayrılsalar rahatlayacaklardır ama gönülleri el vermez.
birbirlerini çok seven çift falan değildirler. artık kimse birbirini çok sevmiyor arkadaşım. kendinden çok sevmiyor en azından. o sevgililerin ki ise artık alışkanlığa dönüşmüştür. ufukta gözüken ayrılığa adım adım yaklaşılıyordur.
ciddi adımların atılmasıyla kaybolabilecekmiş gibi görünen, birikip kocaman olan sorunların, ciddi adımlarla beraber aslında hiç de çözüme kavuşmadığının farkedilmesiyle daha bir yıkıcı olabilen ilişkidir. ayrıca tuzu biberi olarak zannedilen kavgalar; tansiyona, damar tıkanıklığına, gastrite vb gibi kronik hastalıklara dönüşür.
Sürekli kavga kavga insan stresten ölür mutlu olmayı unutur böyle hayat geçmez azizim, tasnif etmediğim bir ilişki türüdür. Sürekli ayrılıp barışmalar olur,eğer bitirmeyi göze aldıysa bi taraf geri dönsen kaç Yazar dönmesen kaç Yazar seni bırakmayı göze almış bir insana sen nasıl tekrar sevgilim diyebilirsin. Az gerçekçi olun olum oyuncak mı bu. Ağızdan ayrılık lafı çıktımı geri dönüşü artık yoktur bana göre.
birbirlerini seviyorlardır ama ikisi de burnundan kıl aldırmamayı kesmeli. herkes mutlak uyum ile sevgili olmaz. karşılıklı küçük tavizler verilecek, karşıdaki anlamaya çalışılacak. yoksa kavgalar kavgalar. bu arada ağzıma nutella tadı geldi, buraya yazayım dedim.
ilişkiden çıkıp amputeye bağlanmış olan alışkanlıktır.gerçek sevgi bu değil.
(bkz: ayrılamayız biz ihtiras var)
sonu olmayan ilişkidir. yol yakınken ayrılın, herkes yoluna baksın.
rutin kelimesinin tam anlamıyla hakkını vermiş özünde birbirini hakikaten seven ama iletisim sorunu yaşayan ve bu sorunu ayrılmak içon sebep görmeyen sevgililerdir.
Bu ciftlerden biriyle ayni evde yasiyorum.
eninde sonunda ayrılacak olan sevgililerdir.

alışkanlıktan ve sevginin hala mevcut olmasından dolayı uzunca bir süre kavgalara direnilebilse bile bu kavgalar uzunca bir süre devam ettikçe artık taraflar yorulur ve duyguları iyice azalır.
buna rağmen ayrılmıyorlarsa duygu olmasa da ayrı yaşayamayacaklarını,diğeri olmadan yapamayacaklarını düşünecek kadar acizdirler.
Sonu yakindir. Hastaliklar ölumun habercisidir.
Bunlardan biri de iş arkadaşım olur efendim. Ayrılır gelir beynimizi siker, lan bi susar mısın desen de nafile hala konuşur amına koduğumun primatı.

ilişkisi laçka olmuş sevgililerdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar