bugün

bir temizlik aletidir çalı dan yapılmışı vede elektriklisi mevcuttur teknolojinin gelişmesiyle torbasızları çıkıp suya süpüreni daha sonrada halı yıkayanları bile çıkmıştır 10 yıl içinde yemek yapacaklarınada inanmaktayım
annelerin yakın dövüşte kullandıkları ana silahtır. güdümlü terliklerinin bulunmadığı zamanlarda imdadına yetişir, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bazı anneler elektrikli süpürgeyi de aynı kategoride kullanmaya başlamıştır.
elektriklisiyle başımın dertte olduğu temizlik aracıdır.
canımdan çok sevdiğim, uğruna bakkal, nalbur, hırdavatçı dolaştığım biricik aletim, onu o kadar çok seviyorum ki ne kollarım yetiyor ne nesneler yetiyor göstermeye, ne de kelimeler yetiyor anlatmaya, benim canım süpürgem, keşke sen de beni anlayıp, bu karşılıksız gibi görünen duygularıma bir cevap verebilsen, insanların temizlik ihtiyacına çoğu zaman cevap verebildiğin gibi...
Sana çok şey borçluyum gecenin bu saatinde bana bunları yazdırtan alet.
biz hepimiz ergenken arkadaşlarımla birlikte birisinin elektrikli olanlardan birini çok farklı bir amaç için kullandığına şahit olmuştum.. ve şaşırmıştım ozamanlar.. nasıl bir hayal gücüdür.. yani nerden aklına geldi o çekim enerjisini sürtünme enerjisi ile aynı amaç doğrultusunda kullanmak arkadaş..
Süpürge ile uçulur hem de temizlik yapınılır .
balkon ve kapı önlerinin güzelidir.