bugün

uefa süper kupa yı alsa aklını yitirecek insanlar grubudur. hazımsızlığı olana vermiyorlar zaten.
sadece süper kupa demek haksızlık olur beşiktaşa yenmenin verdiği zevkide unutmamak lazım.
(bkz: netanya maçı ile süper kupanın ilgisi)

(bkz: doktor kendi haline bırakın dedi)
küçük şeylerden büyük mutluluklar çıkarabilmeyi başarmış taraftardır. yesin onu abisi.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
(bkz: tamam tek süper sensin kupa da sana girsin)

(bkz: kapatın gidiyoruz)
(bkz: kız vazelin kullan geçer)
Süper kupayı aldığına değil beşiktaşın hesabının kesilmesine sevinen fenerlidir.
artık gs-fb muhabbetinde bahsini edeceği bir süper kupası oldugunu sanan fenerlidir.
(bkz: beyler bari 15e tamamlayalım adam o kadar yırtındı)
çocukların sevinçleri, üzüntüleri içten ve samimidir. riya yoktur yani. fenerli taraftarın bu samimiyetli davranışını algılayan; sözlüklere konu eden insan sayısındaki bu artışa bakılırsa çok fazla beklemeyeceğiz demektir.
(bkz: çocuklar gibi maç tartışması yapmak)
bu kupayı 2 defayla en çok kaldıran takımını taraftarıdır. kolay değil lan bu rekora ulaşmak. sevinin gari.
(bkz: abicim entry girsenize başlık tutmadı)
(bkz: fenerli) + (bkz: kupa) = (bkz: sevinmek) *
görsel olarakta ;
http://www.facebook.com/p...;id=1170079274&ref=mf

edit: fotoğrafı ben çekmedim, ya da ben shoplamadım. ortalıkta gezinen fotoğraf, napayım yani?
(bkz: günler geçmesine rağmen hala ağlayan gsli)

edit: uu beybi beybi ne kadar çok dokunmuş lan.
photoshopta çalışarak, türkiye kupasına benzetmeye de çalışır bunlar.
haksızdır, usul usul oturmalıdır. tamam, sezonu çirte kupayla kapatan takıma karşı bir galibiyet var. ama sevinmemeli, tff süper kupa finali nde neden fenerbahçe nin yer aldığını düşünmeli değil mi, sivasspor çıksaydı karşılarına da beşiktaş 5 tane atsaydı bu kadar mevzu olmazdı fenerlisi.

yanlışın var, sevinme. sen bir şey demedikçe onlar daha da çıldıracak.
(bkz: önemli olan katılmaktı)
küçük şeylerle mutlu olmasını bilen taraftardır. takdir etmek gerekir.
türkiye kupasının kazanıldığını hiç görmemiş, muhtemeldir ki hiç göremeyecek kişidir.
tecavüzden zevk alandır. bundan kaçılamayacağı için partnerine de "zevk almana bak" diyendir.
kupanın kurallarını bilen ve yenildiği için kıç acısı çeken bazı takımların taraftarları ile alay eden fenerlidir. çünkü bilir ki lig ile kupanın şampiyonu aynı ise lig şampiyonu ve kupa finalistinin süper kupa'da oynayacağını.
(bkz: ağbi oyalansın diye küçük kardeşe lolipop verdi) * *