Süleyman Soylu Suriyeliler için: "Allah’ın, bizim dinimizin ve inancımızın bize bir emri var. Biz kardeşiz. 1 milyon Suriyeli'ye ev yapacağız."

Süleyman Soylu Türkiye'de depremzedeler için: "Vatandaşlarımızdan kahvaltılık ürün istiyoruz. Çay, şeker eksik, terlik, eşofman lazım."...
görsel
Zamanında rte için söylediklerini bugün biz söylesek içerdeydik şimdi biz.
görsel
türkiye cumhuriyeti içişleri bakanı.
(bkz: Süslü Sülo)
tc hükümetlerinde görev yapmış en başarısız iç işleri bakanı.
görsel
Süleyman bey sevgilimle bu kadar mesajlaşmıyorum yav. Uyumadığımı da biliyor bu saatte atıyor.
görsel
kepaze bir adam...
Bugün (dün) Esenler Dörtyol Meydanı'nda otobüs üstünde gördüm. Keli hemen fark ediliyor.
görsel
14 mayıs için batı'nın darbe girisimi diyen zat. Seçilemeyeceklerini anladığı için milletin iradesine darbeci deme hakkını bulmuş kendinde. Milli iradeye saygıları bu kadar bunların.
Mutlu olacaksa seçimi kaldıralım...
Bütün rakip partiler de vatanhaini zaten...

o zaman cumhuriyet dönemi chp sine niye laf ediyonuz diye sorarlar adama?

Sen yap bir darbe değiştir anayasal düzeni!
Rte dersen zaten milletin bir allah ilan etmediği kaldı.

Siz de kurtulun biz de .
görsel

iyice çığırından çıkan şahıs.
Sedat Peker'in selamı varmış...
14 mayıs, yani türkiye cumhuriyetinin, türk milletinin seçim günü için siyasi darbe girişimi demiş... aklımı kaybetmek üzereyim. nasıl bir cümledir bu?
halkın oy verme hakkına, cumhuriyetin seçim haklarına nasıl böyle cümle kurulabilir?

çok daha fazla şeyler söylemek istiyorum ama yazamıyorum...

https://www.youtube.com/l...jgGJ_0QCX98?feature=share
cinsel yönelimi serbest bırakmayacakmış. yahu "cinsel yönelim" insanın kendi elinde olan bir şey mi? hayatta oy vermem. veren versin beni zerre ilgilendirmez.
neredeyse her gün sms geliyor. yok şu meydandayım, yok şu televizyon kanalındayım vs.

hani kişisel haklar dahilinde cep telefonu numaralarına sms göndermek yasaktı? m.v. seçilemezse ertesi gün bireysel olarak hakkında şikayette bulunacağım.
görsel
iç işleri bakanlığı döneminin özeti olan bir fotoğraf. Elinde taşla bekleyen provokatörler ve hiçbir şey yapmayan/yapamayan polis.
bi tanem, bu da olmadı. oğlum çok belli ediyorsun saçma sapan işler yapıp! şimdi c planı lütfen...

YSK, içişleri Bakanlığı’nın seçim sandıklarında görevli polis ve jandarmadan alınacak sonuçların dosya halinde Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi Başkanlığı (GAMER) sayfasına kaydedilmesi kararını yasakladı.

https://twitter.com/Darkw...Rbs11XIhOjLgecCA&s=19
https://twitter.com/Haber...QodzSGPAs4lGbPwg&s=19

Siyasetçi falan değildir. 60 yaşındaki emekli kahvehane dayıları gibi konuşuyor aynı. Gerçekten çok yazık...
Fetöcü fake hesaplar üzerinden itibarsızlaştırılmaya çalışılan, en çok terörle mücadele eden bakandır, en fazla pkk ve fetö örgüt üyesi bu adamın döneminde yakalanmış yada etkisiz hale getirilmiştir, en az o kadarda organize suç örgütleri yine bu adamın bakanlık yaptığı dönemde bitirilmiştir, gerçekten işini layıkı ile yapan bakandır, kripto soros çocuklarının harcayamacağı bir adamdır, inşallah yeni dönemde'de içişlerine getirilir dediğim, başarılı bakan.
iyi kötü ama yarın ama 5 sene sonra bu felaket bitecek.

Bir gün çok güzide akpliler buna da oy verip başımıza bela edebilir diye çok korkuyorum.

Bunu da kaldıramayız.
2028 seçim sloganı. “Seni seviyoruz kel adam.”