bugün

ileri sürmeden önce eşcinsel sübyancıların da olabileceğinin düşünülmesi gerekir. yani sapık eşcinseller de olabilir, olmayabilir de.
sübyancılığın da kayırıldığı çok ilginç durumlar ve kişiler de vardır. öte yandan eşcinseelik tercihtir ve bir tercih olduğu içinde sapıklık değildir.
tamamen yanlış önerme!

eşcinsellik nasıl tercih oluyor, bir aklı selim çıkıp anlatıversin bize. eşcinsellik "tercih" değil "kimlik"tir, "yönelim"dir. fizyolojik temelleri, hormonal unsurları olan bir cinsel kimliğe "tercih" demek en az onu "sapıklık" olarak görmek kadar salakçadır!

sübyancılığa ise hiç girmiyorum, ne mal oldukları ortada!
eşcinsellik bir seçimdir ya da kabulleniştir, istenirse belki de aşılabilir, yadırganmamalıdır. Ama sübyancılık!! onlara edilecek beddua bellidir efenim.
hüseyin üzmez ile oscar wilde gibi insanların aynı kefeye konmasdır.
william blake.. nureyev.. murathan mungan.. jodie foster...ellen degeneres... daha kimler kimler...

biri yani sübyancılık ciddi sapıklıktır, diğeri ise tercih. pardon yönelimmiş.
beyninisi sevim sizin.

neyse

heteroseksuelik bir tercih degildir: hormonel bir olaydir

homoseksuelikte: hormonel bir olaydir.

ne yazik ki sapik subyancilarinda hormonel hastalar oldugunu soyleyen billim adamlari vardir.

yani bunlarin 3 hormonel bir olay ama biri suctur. nedenini anlayabilecek kadar herkesin zeka duzeyi vardir umarim.
eşcinselliğin tercih değil, fizyolojik bir zorunluluk; sübyancılığınsa psikolojik bozukluk olmasından ileri gelir. ikisini aynı kefeye koyan zihniyetteki sorun hakkında tartışmalar devam ediyor, ne olduğu hala bulunamadı.
ikisi de sapıklık diyemesek de 'sapkınlık'tır. normal kabul edilen yoldan sapmaktır yani. sübyancılar hadım edilsin o ayrı.
bir sübyancının kendini savunması için kullandığı en güçlü ama bir o kadar saçma yöntemdir.
ikisi de normalin dışındadır, sapıklık, sapkınlıktır. hangisinin daha kötü olduğu ise tartışılmaz bile elbette.**
ne yani sübyancılık da tercih midir?
nasıl bir kıyas nasıl bir mantık aklım almıyor.neyi eleştirme neyi aklama durumudur bu?
trollofoli vardır ki... sapıklık değil, tercih olmalıdır.
karnımızdan konuşmaya gerek yok. sorunun temelinde son 20 yılımıza damgasını vurmuş müslüman-laik kavgası var. herkesin bilmesi gereken bir şey var ki, eşcinsel ilişki, sübyan ile ilişki veya evlilik dışı ilişki islam dininde haramdır. bu olayları fiiliyata dökmeden sadece ilgi duymak günah mıdır bilmiyorum. sübyancılık konusunda ise anlaşmazlık kimin sübyan kabul edileceği konusunda kilitlenmektedir. fizyolojik olarak, adet görmeye başlayan bir kızın sübyan sayılmaması gerekir. bu, o kızla ilişkiye girmenin meşru olduğunu savunduğum anlamına gelmez. ama 18 yaş kriteri de pek mantıklı değil. 18 yaşına basmadan bir gün önce sübyan olan birisi iki gün sonra kiminle ilişkiye gireceğine karar verecek duruma mı geliyor?
Sübyanın ve sapıklığın ruhsal bir sıkıntı olduğunu ve tıbben psikolojik bir hastalık olduğunu bilmeyen yazar söylemi.
eşcinseliik çok ayrı bir konu değil mi?

bazı insanların doğuştan hormonlarında oluşan birşey bu olay. adam bunu tedavi etmek istiyor, fakat hormonları ve dnası buna izin vermiyor. bu insanın suçu ne peki? sübyancılık çok ayrı bir konu hiç değinmeyelim bile ama haksızlık yapmayın insanlara kimseyede bahane vermeyin sizinde erkek kardeşiniz abiniz eminim vardir bunu unutmayın..

iyice terbiyesiz bir toplum olduk. sırf bunu eğlence için yapanlara zaten sölenicek söz yok ama hastalık durumunda olan eşcinseller var. biz adem ve havvadan geldik doğrusu bu ama yinede siz kimseye bahane vermeyin..
lezbiyenlik füryasının başlatılıp bazı salak kızların buna inanıp lezbiyenim ben demesi ile eşdeğer.
sozlukteki gelmis gecmis en sacma onermedir.
doğru önerme. en azından din gibi değildir.
daha ömceki bir entryde belirtildiği gibi, eşcinsellik "tercih" değil, "yönelim"dir. kimse "ya ben homoseksüyel olam", "o zaman ben de heteroseksüyel olurum" şeklinde bir tercih yapmamakta, yapamamaktadır. bu, hormonlardan, sosyal ilişki ve rol modellerin farklılığı gibi birçok etkenden oluşan bir durumdur. bu durumu yaşayanlara yapacağımız tek bir şey vardır, saygı duymak...
sübyancılık sapıklık, eşcinsellik sapkınlıktır. önermenin doğrusu budur.
kimse sübyancılık için yürümez yalandan boş yapmayın. sübyancılık suçtur. siz gidin islam ülkelerinde evlenen çocukların hesabın sorun ikiyüzlü değilseniz.

ayrıca irade önemlidir. bir şeyin hukuki zemine oturması için irade şarttır. çocuk irade gösterecek pozisyonda değildir. kendi fikirlerini verebilecek yaşa gelince cinselliğini özgürce yaşar. pedofili bu yüzden suçtur.

zoofili de hayvan irade göstermez( gerçi bazılarından daha çok iradesi olduğu kesin ama) o yüzden hayvanla ilişkiye girmek de suçtur.
Beyin sahibi olunmadan nasıl fikir sahibi olunabilir sorusunun yanıtıdır.

Eyy geri zekalılar, eşcinsellikte iki tarafın rızası vardır. Ve bunun kimseye bir zararı yoktur.

Sübyancılık ise sapıklıktır ve sonu taciz ve/veya tecavüzle biter.
Eyyy sapıklar; size sesleniyorum size!!!!
Sübyancılıkta zorlama, eşcinsellikte tercih vardır beyin fukaraları sizi.
Yaa ben yazıcaktım hep benden önce gelmişler yazmışlar ya.
Olsun bi daha yazalım, belki anlamazsınız.
Sübyancılıkta kandırma, zorlama dolayısıyla sapıklık var. Diğerinde ise iki tarafın da rızası. Yani eşcinsellik sana göre sapıklık oluyor diye evrensel çerçevede o, sapıklık olmak zorunda değil...
Zorunlu tanım: sözlükteki bazı insanların kalitesini gösteren başlıktır.
Dakikalar sonra gelen edit: bu başlık bir de 2010da açılmış, ona sinirlendim şimdi. Bu sözlük en az 6 senedir bu zihniyete tahammül ediyor ey ahali.
sen hangisi olacan onu söyle öyle tartışalım.

bir saçma beyan.
güncel Önemli Başlıklar