bugün

(bkz: ulu sözlüğü yedirmeyiz)

Aslında Troller ak partili ise desteklenebilecek kampanyadır.
benim yeni gelmem ile beraber başlamasıyla manidarlık konusunda iyi performans gösteren kampanya.
sözlüğe geldiğim ilk zamanlarda yanlış hatırlamıyorsam 6. nesil alımı yapılıyordu. okuyordum o zamanlar ve o troller yüzünden 9. nesile kadar sözlüğe kayıt olma gereği duymadım.

o dönemde trollerin az olduğu bir döneme rast gelmiş olmalıyım ki, sözlük düzelmiş gibi geldi ve kayıt oldum.

şuanlarda ise yine troller aldı başını gidiyor. bir şekilde tepki koymalı.
bir nevi troller yüzünden yazmaktan soğumak tır.

güzel kampanya, tekbirler.
her yazar bir başka yazara göre troll olduğundan mütevellit kafa karıştıraN BiR KAMPANYADIR.

(bkz: troll neye göre belirlenir)
(bkz: troll belirleme kriteri seçici çoğunluk mudur)
yioo ben bırakmam önce ben geldim onlar gitsin banane.
(bkz: Trollerden soğumak) (bkz: sözlükten soğumak)
Ağlama Melissa.

Zaten öyle olacaktı ne şansınız amk. Siz böyle Kasım Kasım oturduğunuz yerde hödüklenirken Troll dediğiniz yazarlar var kuvvetle yazıyor.

Anca havanız var la, başka bi naneniz yok.
Bu gidişle zaten olacak olandır. ismini de değiştirirler artık sözlüğün: troll sözlük.
sözlükteki kaliteli yazarların yukarıda bahsedilen durumlardan bıkması sonucunda katılımın daha da artacağı, desteklediğim kampanyadır. bundan mütevellit, sözlük artık eski günlerindeki yönetim anlayışına ve yazar kalitesine kavuşana dek, yani kampanya amacına ulaşana dek, tüm katılımcılarla beraber olmak üzere, tek bir entry girmeyeceğim.
desteğin eksik edilmemesi gereken kampanyadır.
yazar sayısında değişiklik olmayacaktır..
(bkz: kime ya da neye göre)

Trollüğün ölçütünün de yazılması gereken kampanyamsı.
Sözlükte trollerin pohpohlanıp elli kere silik yeyip farklı nicklerle hatta bazen aynı nickle geri dönmesine, milletin elli tane fake hesaba sahip olmasına göz yumulursa olacak olan budur. Sahi burası bir mahalle kahvesi mi? Okey mi oynuyoruz da birbirimiz kolluyoruz? Tamam çok ciddi takılmayın abi, ben de takılmıyorum ama biraz edepli adaplı olun lan. Saygı maygı kalmamış hiç, gammaz dediğin adam entry leri saçma sapan yere derinlere gömüyor, ama bizim gibi garibanlarınkini ha sadece, bazı arkadaşlar sebepsiz yere çaylak oluyor, fikrini açıkladı diye yani, ama troll değil garibim jep ondan bunlar, arkadaşın hesap yalama oldu yani. Tabi bazılarının işi kebap elleşmiyor bütün bokluklara. Ne diyeceğini bilemiyor insan, ne haliniz varsa görün.
Bu gidisle olacak durumdur. Ciddi konulardan cok gelisi guzel baslıklar cogaldı.
amacına ulaşmayacak kampanyadır. yıllardan beri bir sürü çözüm önerisi üretildi, tartışma yapıldı ancak sonuç alınamadı.
çözüm nedir ? çözüm sözlüğün seviyesini, kalitesini eleştirip hiçbir yapıcı öneride bulunmamak değildir.
çözüm biziz, biz yazarlarız. inanın, sözlüğü eleştiren her yazar eleştiri entrysi gireceği zamanı en az iki bilgi entrysi girerek değerlendirebilirdi. bu da 10 yazardan günde 20, ayda 600 bilgi entrysi yapardı.
dolayısıyla: eleştiriyi bırak ve bilgi entrysi gir. inan bana çözüm önerisi getirmeden sadece eleştirdiğin sürece tek kavuşacağın eksi oy olacak.
tecavüzü engelleyemiyoruz, bari zevk alalım diyenlerin başlattığı kampanya. hem başlıkta manifesto veriyorsun, hem de trollere bırakıyorsunuz sözlüğü.

ben bırakmıyorum arkadaşım.
Desteklenilesi kampanyadır.
bırakmadı gitti bu dangalaklar.

her entrysine sırf kızlara yalakalık olsun diye eklemeler yapan dötün kampanyası.
bunlar böyle şirin,masum ayağına yatıyorlar her zaman her cümlelerinde samimiyetsizlik akıyor.

bırakmazsanız en adi insansınız.

edit: hele biri var ki profesyonel dangalak.
zictiğim beyinsizi. bir iki kız yazar arkadaşım olsun diye dötünü yırtmaktan vazgeçse iyi çocuk aslında.

edit: troll de değilim. troll olsam bu küfürler az gelirdi.

edit: gammazla yavrum gammazla ancak bu işe yararsın.
desteklediğim kampanya. bugün itibari ile 1 ay sözlüğü bırakıyorum.
(bkz: sözlük yazarlarının götünü sildiği tuvalet kağıdı) gibi baslıkların açılması ne kadar samimidir diye sorulması gereklidir sozpukte duran uc bes aklı basında adam sırf dosluklar sebebiyle burda durmaktadır. Moderasyon el atmadıgı surece hic bir bok olacaga benzemiyecek olan durum.
kaç seneden beri bu sözlükteyim, bu tarz propagandaların alasını gördüm, bir bok olmadı. ne yazık ki, amacına ulaşamayacağını düşünüyorum bu yüzden.
Ciddi ciddi düşünmeme sebep olan kampanya.