bugün

Bizim niye haberimiz yok diye isyan ettiren olay.
Neden sözlüğe çıkarıp masaya koyan adamı linç ettik o zaman?
Kumsala uzanmak adlı konuya görsel destekli entry olabilecek niteliktedir.
bu tarz saçma brazzers atıkları yüzünden hiç bir zaman bu sözlüğün ekşi olmayacağı gerçeğidir.
(bkz: aranızda haladır caps vermeyen hayvanlar var)
(bkz: bikiniyi erotik imge zanneden abazan)
görsel
Denize gidip bikini giymekle, bir sözlükte bikinili fotoğrafını koymanın aynı şey olduğunu düşünen angutlar var.

Denize gidiyoruz ama burası deniz mi lan?
kesinlikle amaç erkeklerin ilgisini çekmektir.
Günahtır.
harun ağabey olması muhtemel.

ama diğer yandan intihar etmek istiyordur hanım ablamız.
Bu kadar abazan kişinin arasına bikinili fotograf bildiğiniz intihar etmekle eş değerdir.
Söylenecek çok şey var ama sadece şunu diyorum senin de tezgah buymuş sanırım * hani git denize gir eğlen herşeyi yap ama sözlük lan bu sözlük sosyal medya değil.
insan merak ddiyor neden?
bikinili fotoğrafının olduğu instagram hesabını paylaşmaktan hiçbir farkı yoktur.
sozlukte hanim yazar oldugunu ifsa etmek bile ayip karsilanirken bikinili fotografla arzi endam edip kuvvetler ayriligi pardon cinsiyet ayrimciligini anarsik bir yontemle protesto eden yazarin davranisidir. kendisini kinamak ya da alkislamak bize dusmez. hem bu kadar cok kinadiginiz sey bir gun sizin de basiniza gelir, uyarayim.
evlenmeyin kullanıp atımlık kız çeşidi olduğumu görün demektir.
yine kaçırdık amk. Oğlum kırk sefer söyledim size şöyle şeyler olunca bize de haber verin diye.
dün koyulmuş. kimin koyduğunu bilmiyordum. yoktum sözlükte ve koyanı görmedim. bugün birkaç kişi adikari nickli yazarın koyduğunu söyledi.

şimdi bu sözlüğe koyulur koyulmaz bu benim sorunum değil. bana kalırsa herkes koysun - ki koyuyor da zaten-

ben şeye karşıyım. mesela sözlüğe el koyan var. bacak koyan, kol koyan, göz koyanlar var. hayır koyuluyorsa böyle adam gibi koyulmalıdır.

yani modların da hoşuna gitmeli. ohşşşş desinler. uvvv desinler, onlar da zevk almalı.

sanırım alıyorlar da.

kızlar sözlüğe koymaya devam...
(bkz: kukla yı siz delirttiniz)
Sen sözlüğün damına koymuşsun güzel kardişim. Bırak isteyen de istediğini koysun, elleşme.
Arkadaşlarla Desteklediğimiz eylem.

Edit: ben biyere bisey koymadım diyor. Yapacağınız fotoşopu sikiim ben çıkıyorum.
görsel
olm daha çoraplı ayağını koyamıyor bu bebeler ne bikinisi la. ki sor bakalım öyle bişeyleri var mı.
Gayet normal olan durumdur.

Bu arada sağdaki benim*
görsel
Cesaret işi. Görmek isteriz. Evet.