bugün

halı sahada duran topları çok iyi kullanırım. ama her zaman "ben kullancam" diyen tiplerle maç yaptığım için hiçbir zaman o duran topları ben kullanamam. siz bilirsiniz lan. duran toplara vuran da kabahat!
uzaktan atılan bir şeyi çok rahat tutabiliyorum. böyle top olsun terlik olsun kar topu olsun taş olsun. bu bir yetenek. ama kimsenin umrunda değil. ve sermayemde olamaz herhalde.
burun ucuna dil değdirmek. Igrencim lan ben!
burun ucuna dil değdirmek. Igrencim lan ben!
bir şişe sade sodayı fondip yapabiliyorum.
kalem çevirmek.
işime gelmeyen şeyleri çok güzel göz ardı edebiliyorum.
kiraz sapına dille düğüm atmak * .
uçabiliyorum. *
hem sağ hem de sol elimle yazı yazabiliyorum.
Kin tutmak. Herkes tutamaz. Birinin yanlışını kolay kolay unutmam.
parmaklarımı birbirine kenetleyip baş parmaklarımın birini dışa, öbürünü içe doğru çevirebiliyorum.
çok güzel çince bilen adam taklidi yapabiliyorum. bilmeyenler "amanın nasıl öğrendiniz?" derken, çinliler de cantonese, mandarin karışımı bir lehçe kullandığımı sanıyorlar *

--spoiler--
ni haoo, ho çi şı şı su fi şı! *
--spoiler--
sabaha kadar kitap okuyabiliyorum.
sevdiğim şarkıyı günlerce bıkmadan dinleyebiliyorum.
önemli günleri aklımda tutabiliyorum.
aynı belgeseli onlarca kez seyredip hersefeferinde sırtlanlara küfûr edebiliyorum.
hertürlü büyük ve küçük baş hayvanı kesip dörde bölebiliyorum.
mutfakta kadınlaşıp yemek yapabiliyorum.
bankada sıra beklerken sinirlenmiyorum.
balkondan attığım sigara izmariti ile aşağıdan tek başına geçen bir abiyi vurmuştum.

not : 5. katta oturuyorum.
sayıları tersinden söyleyerek sayabiliyorum.
çift monitörlü bilgisayarda hem klip izleyip hem entry girebiliyorum.
Derin bir uykudan 2 dakikalığına uyandırılıp sonra tekrar uyursam o zamanı hatırlamıyorum. Ayrıca o anlara tanık olanlar farklı bir karaktere büründüğümü söylüyorlar. Çok küfür yiyorum.
sözlükteki en anormal insanlara denk gelebiliyorum.
karikatür çiziyorum. Ama çok kötü fikirlere çok kötü çizimlerle... mesela belden aşağısını bir arslanın yediği bir pehlivanın başka pehlivanla güreştiğini çizip altına 'yenilen pehlivan güreşe doymaz' yazmak gibi...
istediğim an dünyadaki bütün ışıkları söndürebiliyorum.

göz kapaklarımın verdiği yetkiyle yarım saat sonra yapacağım gibi mesela.
hiç durmadan 9 saat araba sürebiliyorum.
marionun sevgilisini kurtarmak.
nba 2k12 assocation modda iki sene üst üate normal sezon şampiyonu olup birinci sıra draft hskkını kazanmak.
r harfibi söyleyemiyorum. *