bugün

sözlükte ki sazanları - verdiğim bakınızı silen moderatörün en azından sazan olduğunu anlamama yardımcı olmuş- ortaya çıkarma amaçlı olarak ortaya atılmış yem.
(bkz: sazan av mevsiminin başlaması)
edit: başlık üstüme kaldığından böyle saçma bişey olmuş durumda. öyle işte..
hayali söylemdir.

sakin olalım, metin olalım. bizi birbirimize kırdırmak isteyen dış güçlerin işi tamamen. hainler! sözlükte bayan yazar yok ki, ne sevişmesi?

edit: başlık başa kalmış. hay Allah! ilk defa yaşıyorum bunu. bana da kala kala bu başlık kalmış yahu! "bedevi" diye boşuna demiyorlar.

erkeğim ulan! mesaj atıp durmayın. * yazdığımı okuyun hele. bazıları "kızsın ama erkeğim ayağı erkil entry'ler giriyorsun. hadi ama yeme bizi" tarzı şeyler yazıyor. (bkz: yok öyle bir şey) ama bu olaydan bir ders çıkarttım ki o da hiç bir kızı mesaj yoluyla taciz etmeyecek olmam. * * * boka sardı iyice. uzatmayalım.

edit 2: başlığın başıma kalmasından kurtulmuşum. Allah kimsenin başına vermesin böyle bir şey.
(bkz: bas evlen)
(bkz: tıkla arkadaş bul)
(bkz: oglumu bulana veya getirene 100 bin lira)*
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: savaşma seviş) (bkz: az laf çok seks)
- geçen gün yolda yürüyorum. bi baktım sözlükten iki tane kız. bana dogru gelıyorlar
+ sana dogru ?
- hee. bole gelirkende biri memelerini okşuyo digeride işaret parmağı agzında.
+ agzında, memesini okşuyoo ?
- hee be olum, maksat beni azdıracak kaltaklar.
+ senii ?
- heralde be, baktım olcak gibi değil iyice yaklaştılar heran üstüme atlayabilir vaziyetteler, dedim hopp,
+ hop dedin ?
- he, sonra dedım öyle kolay mı lan benim gibi ulusozluk yazarıyla sevişmek, hemde ikiniz birden hemde yol ortasında dedim
+ eve çağırsaydın abi ?
- dedim citroen *. başta anlamadılar. sonra bida sittroenlann dedim. sonra elleri apışlarının arasında koşa koşa kaçtılar.
+ kaçtılar. Allah Allah. abi büyük geçmiş olsun ya, vahim bir olay atlatmışsın.
- sorma yiğenim sorma...

(bkz: yalan söylüyorsam en adi piçim)
(bkz: Uyuyan tilki rüyasında tavuk görürmüş)
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
diyeni duydukta yapanı hiç görmedik.

(bkz: standart abazan erkek rüyası sendromu)
(bkz: ben de sozlukten biriyle evlenmek istiyorum)
olması muhtemel olmayan olay.

(bkz: yalan diyaloglar)
(bkz: dikkat çekmek isteyen çocuk misali)