bugün

(bkz: okan bayulgen e özenmek)
(bkz: sözlükteki bayanlara selam ederim)
(bkz: olsa dükkan senin)
(bkz: yok artık daha neler)
bir dişinin yakarışıdır.
(bkz: dişi yakarış)
(bkz: ek$i sözlük bir tık ötede)
(bkz: ek$i sözlük yazarlara hollanda bileti veriyormu$)
şöyle karması girileri düzgün, nicki nickime uygun, helal mey emmiş, zati kerimelerin izdivaç tekliflerine şimdikilerin özel mesaj dedikleri huzuru dergahında saadet dolu bir meşke giden yolda vuslata ermek kaygı ve arzusuyla talebimdir şeklinde matbu bir örneği de olan teklif.
esra erol' un moderatör olması ile mümkün olabilecek hadise.
hayatta pek umduğunu bulamamış kişinin söyleyeceği sözdür. evet sözlük de hayatın bir parçasıdır ama bir nevi özerk cumhuriyettir.
hayatta teklif edip kabul edilmemiş, edilmiş ama mutsuz olmuş vesaire herşeyi yaşayabilirsin ama sözlükte iş platonikle başlar ve aslında evlenince hatta evlendikten sonra bile platonik devam eder.
özerk sözlük hayatında bir nevi yaşanmış olur.
(bkz: nikah şekerleri benden)
sozlugun inceden dest-i izdivac platformuna donustugunu gosteren serzenistir.

(bkz: gelir bahar aylari gevser gonul yaylari)
(bkz: uludag sozluk ile dest i izdivac)
(bkz: sozluk yuvami yap lan allahsiz)
(bkz: zall ile desti izdivaç)
(bkz: sozluk bana koca bul lan allahsiz)
(bkz: sozluk bana kari bul lan allahsiz)
sözlükten başka gidecek yeri olmayan zavallı yazarın yalnızlığını ve makus talihini yenebilmek adına verdiği mücadele sonucu ortaya çıkan istek cümlesidir.

Kimin kimi nerde bulacağı belli olmayacağından, sözlükten de birileri bulunup evlenilebilir. Lakin aile içi kavgalar entrylere yansıtılmamalı, çiftler birbirlerini farklı başlıklar altında rencide etmemelidirler, yani

raşit'in gelirken iki ekmek alması
hanım akşama kuru pilav yap
kocaya kalkan el taş olur
akşam kaynananın gelmesi sorunsalı
gelinlerin kaynanalardan çektikleri

gibi başlıklar açılarak sözlüğün boku çıkarılmamalıdır.
bu işteğin gerceklesmesi halinde şu tip nikah törenlerinin olmasina sebebiyet olacaktir;

http://www.youtube.com/watch?v=KDZWUcUO6rk

sözümüzün özü, yapma canım evladim.
(bkz: sozlukte toplu nikah kiyilmasi)
(bkz: düğün videosunu quentin tarantino ya çektirmek) (bkz: serbest çağrışım)
(bkz: gelin arabasını kimi raikkonên e sürdürmek)
allah mutlu mesut etsin denilecek olan yazar. iyi güzel de sözlük yazarıyla evlenirsen her yazdığını okuyacan, bu kime yazılmış, acaba beni mi eleştiriyor, nick altına falanca yazar niye böyle yazmış diye kendini heder edeceksin, her an diken üstünde olacaksın. mesaj kutusunu merak edeceksin kime ne yazmış, en kötüsü de zirve olursa kıyamet kopacak. en iyisi sen gel vazgeç, zor işler bunlar.
resmi nikah ve imam nikahıyla birlikte "admin nikahı"nı da gerektirecek hadise.
(bkz: sözlük benimle evlenir misin)
haziran ayında ekşi sözlükten gelin alarak gerçekleştireceğim istek.
(bkz: ssg/@nevi sahsina munhasir)
kız istemek için sözlüğün sahibi olan zall'a gidilmesi gereken hadise.

duyumlara göre çok başlık parası istiyormuş. ağam paşam kefenin cebi yok yap bir güzellik denilirse birazcık indirim yapıyormuş. rivayete göre tabii.