bugün

''Bad el harab-ül Basra''.
Hayra edinmektir.

Eli yüzü düzgün maaşı olan birini sahiplenebilirim.
Kendinizi kandirmayin simdi onlarca eksileyecek anonim yazarlar cikar hos cok da umrumda degil de hayal dünyasında yasayan kisiler varsa burdan bulabileceginiz ancak konusmalik arkadastir sevgili olmak farkli ha ben sanalciyim sanal seks yapmak icin dumenden sevgili ayagina yatan kadın/erkek sikinti yapmaz bana derseniz amenna ben acikca fuckbuddy ariyorum derseniz alninizdan operim sahsen ama sevgili olayi farkli kapiss hadi bol eksilemeler canlar.
Gayet normaldir.
Sevgili olmak isteyen kızlar mesaj atsın.
Birbirimizi tanımaktan zarar gelmez.
Ankarada değilseniz Kolaydır.
Gereksiz eylemler listesinde üst sıralarda yer alabilecek niteliktedir.
Her şeyden önce cinsiyetinden emin olamazdım ben*

Hesap silmeyle son bulacak eylem.
Ciddi bir ilişki yaşayabilen varsa tebrik etmek gerekir.

(bkz: zall bana karı bul)
(bkz: Uludağ izdivaç)

Şahsi fikrim olarak asla yeltenmeyeceğim eylem, mesafeler büyük engel*
Boş iştir.

Sevgililik kavramını sevmiyorum zaten ben.

Dostluk diyebilsek ona, dostluk daha değerli ve gerekli.
Sevgililik ne.
Buranın işleyişi, işlevi her ne kadar farklı olursa olsun. Facebook, Twitter, instagram'dan millet nasıl sevgili yapıyorsa buradan da yapması gayet normal. Bu durumu ti'ye alan tiplerin istisnasız hepsinin buradan sevgilisi olmuştur. Yemeyin kimseyi hadi.

(bkz: Başkalarının hataları üzerinden kendinle alay etmek)
Arkadaş özelliklerini saymış sonra da tavsiye etmediğini söylüyor.
oltana düşen kızla zeka seviyen yarışır.
(bkz: the heartkiller)
Evleneni bile gördükten sonra neden olmasın dediğim hadise .
olur valla neden olmasın. denenebilir. güzelde olur gibi. olur olur.
Bizzat tanıklık etmişliğim var bu duruma.
balığın yanında yoğurt yiyorum ben tehlikeliyim diyorum bak sizi üzerim.
Oradan buradan şuradan bulacağınıza sözlükten bulun diyerek itibar arttırılmaya çalışılıyor ama bu da kurtarmaz gençler. Gerçek duygular, gerçek sevgiler yaşamak gerekiyor, o da burada imkansız.

Gerçek olmayan bir ortamda gerçek ne yaşayabilirsin? Sokağa çıkın. Barda tanıdığın kız diye küçümsenen kızla en azından ilk teması gözleriyle kurdun, burada ne teması? insanları kandırmayın.
instagramdan sevgili edinmekten kat kat mantıklı bir davranış, önce yazılarını sevmek.
Ama mause ile nickini falan okşamayın, o biraz sıkıntı işte.
Zaten hiç bir ortak yanınız yoksa neden sevgili oluyorsunuz?
Bulunduğun il içerisindeyse olabilir fakat farklı ildense unutun o işi.
Domestik aşığım.
bana böbrek lazım değil hatta iç çamaşırı giymeden gelebilirsiniz.
neden olmasın amk.
güzel la güzel keyfini çıkarın bulursanız bi tane, kafa dengi yerinde yaptığın espriyi anlayan, şu sözlük ortamında yazıp çizip yazdıklarını dışarıdaki arkadaşlarına anlatınca aptal aptal yüzünüze bakılmasındansa karşınzdakiyle konuşurken gülüşüp eğlenmek daha mantıklı. tabi hıyar da çıkabilir boh da papatya da orası tamamen şans.
Sokakta, cafede, barda orda burda tanıştığın insanlara güvenmek için gereken ölçütler nelerse onları sağlayabildiğin sürece olması imkan dahilinde olandır.

Aslında şöyle derinlemesine düşünürseniz; insanları, insanların ikinci yüzlerini tanımak kolay değildir. Hislerini hayata bakışlarını anlamak için çok zaman ve enerji harcıyor insan. Büyük çoğunluk için, sözlüğün gerçek yüzleriyle hayata karıştıkları bir yer olduğunu düşünüyorum . O yüzden bir adım avantajlı başlayan bir ilişki bile olabilir.
olabilir mi ki böyle bir şey diye merak edilen durum.
Cesaret ister. Ama gerçekten birbirini seven insanlar olursa neden olmasın ki?