bugün

ismi uludağ sözlük ama bir tane bursada oturan hatun yok.

ne sevgili lan. çay içmeye adam yok fsm'de.
Yanlış yerde yanlış şeyi aramaktır.
Salakliktir.

Adam bilgilerini de vermiş nasıl bi umutsa artık. Umarım silik yersiniz.
saçmalıktır.

bu arada;

shevqhili arayan qhızar eqhlesin...
hay tipinizi sikeyim ya!

lan o kadar ozellik saymissin, kiz kankalar, maddi durum, boy pos.

nasil bir yokluk oglum bu? buraya gelip baslik acana kadar, yolda gordugun kadinlara "merhaba" desen, daha cok sansin var lan!

ya iste bu zenginler hep boyle mal amk.
bir sevgiliden sözlük arıyor olmak deyildir.
Gayet normaldir. Ona sonsuz şekilde güvenmeniz gerekir.

Arkadaşlar benim bi sevgilim vardı sözlükten. Benden on bin tl borç para istedi. Ben de ona yolladım. Sonsuz güveniyorum ona. Sonra donuza eklemiş telefonlarıma falan da çıkmıyo çok merak ediyom noldu acaba.
ay durun ben de arayacagim.

kriterlerim;

ileri derece de cisco bilmeli.

ipv4, ipv6 protokollerin de uzman seviyesinde olmali.

server 2008-2013, active directory, dhcp, dns server konusunda bilgi sahibi, olan bagyan arkadaslarla seviyeli ve atesli bir iliski yasamak istiyorum...
(bkz: uludağ sözlük fuckbuddy aranıyor ilanları)

buraya boxerin arasina dolarlari sikistirip, adonislerini on plana cikartan bir boy fotografi atarsan bence sozlukte ki seksi kizlarimiz dayanamazlar.

benim ki amme hizmeti, maksat arkadasa yardimci olmak.
abazan güruhun yanlış bir biçimde yapmakta olduğu eylem.

sözlükte sevgili böyle aranmaz. doğrusu arama çubuğuna (bkz: sevgili) yazıp ara butonuna basma şeklindedir.
Günümüzde insanlar daha çok eve kapanıp daha az insan içine çıkıyorlar. Bu nedenle internet üstünden flört etmek daha popüler bir durum.

Karşı cinsle karşılıklı oturup çay içerken iki kelime sohbet edemeyecek durumda olan içe dönük insanlar var aramızda. O insanlar da mutlu olmayı sevmeyi sevilmeyi hak ediyor. Ben destekliyorum.

Not: sevgilim var.
O kadar da abartılmamaso gerekendir.
Demek adamın canı sıkılıyor biri olsun ama istedigimde bırakabileyim kafasinda da olabilir. Boylece en kısa yol sanal aşk.
Saçmalıktır. 7/24 burada olan bir tipten sevgililik nasıl beklenebilir ki? Boynuzlanmaya hevesliyseniz sevgili olun.
Arayan bulamaz
Aramayan bulur
Olay budur.
Süleyman Demirel'in genelevlerle ilgili ünlü sözünü akla getiren ve "adam haklıymış aga" dedirten durum.
Yalnızlığın dibe vurmuş halidir,bir umut beklentisiyle oluşan arayıştır.
peçete tutayım mı ağbii yada kolanya vereyim abime. ödemeyi kapıdaki pezevenke yapıyoruz.

(bkz: uludağ sözlük genelevleri a ş)
http://galeri12.uludagsoz...a-evlad%C4%B1m_621106.jpg
acizliktir.
Umutsuzluğun başkentinde yaşamaktır.
Ama hiç bulamıyor olmak.

Çünkü epey bi salak olmak.
son derece kaliteli karılar var bu sözlükte neden olmasın ülen.
Karı dedi yaa..
keşke icq, mirc, camfrog gibi sohbet siteleri trendini yitirmeseydide yazar kılıklı abazalar buralarda cirit atmasaydı.

oralarda hep eskiden ismail yk dj akman dinleyen by_ bilmemne bilmemne tarzı nickler alan tipler vardı genellikle. bunlar artık kılık değiştirdi.