bugün

teknoloji çağında normal bir şey dir . yeter ki amaçlar aynı olsun .
Sevişme hayali kuran sözlük abazanlarinin isteğidir.

Ha gercekten yakısıklisindir bi ihtimal..
iki kızla buluştum ben. gerçi ilkinde yanımızda sözlükten iki kişi daha vardı. aynı okulda olduğumuz için kolayca anlaştık ama bir süre sonra hem sözlükten hem de okuldan kayboldu. sanırım farklı bir okula geçiş yapmış.
diğeriyle de baş başa buluştuk. yemek yiyip, sohbet ettikten sonra ayrıldık. bir süre whatsapp ile konuştuktan sonra benim tüm numaraları silmem ile o da hayatımdan kayboldu.
yani demem o ki korkmayın kimse kimseyi yemiyor. gerçi size gel deseler tuzlukla koşarsınız. boşuna espri kasmayın.
kız mıymış ? iyi bakın.
Buluşacaksanız lütfen yakışıklıysanız buluşun, hadi hem yakışıklı değilsiniz hem de buluştunuz, heyecan yapıp da ezik gibi, nerd gibi davranmayın. Şuh olun.

Benim mesela sözlükten buluşulan erkek kalitesini zaman ve kalite açısından son 8 aylık verilerimi grafik üzerinde göstermeye kalkarsak istikrarlı bir düşüş söz konusu. istatistikler berbat.

Edit: giderek iğrençleşiyorsunuz çirkin ibnoşlar.
giderken bi hastaneye uğrayıp ultrasonda böbreğinize son defa bakın...
Harun abi çıkabilir benden söylemesi
Sonra gelip burda zırlamayın.
buluştuktan sonra sözlükten olduğunu öğrenmekten iyidir.

harun abi çıkarsa da çay içip dağılırsınız.
Tecrübelilerin doluştuğu başlık.

Bu kadar mı düştünüz?

Yazık.
Sözlüğü Tinder’a çevirmenizin sebebi neydi ki?
Hiç yapmadim.
Yarım saat önce ayrıldık. Kudurun. Evet.
hep yapmak istemişimdir.

ön şartımdır, benimle buluşmak isteyen hanımlar öncelikle asistanım essy nickli yazardan randevu alacak ve buluşma yeri, randevu gününden bir gün önce kendisine yazılı olarak bildirilecektir.

şu ana kadar talepte bulunan olmadı, galiba şartlar biraz ağır geliyor.
niyetim var ama pek olası gözukmüyo.
(bkz: Allah korusun)

Fotoğraf falan atıyorum , inşallah yolda biri görüp tanımaz amk aahahs.
Çok da önemli bir olay değildir. Ben birkaç kez deneyimledim.
Ben biriyle buluştum 2 ay çıktık sonra ayrıldım.

Ben ayrıldım ben..!!
fazla bişey beklememek gerek. nihayetinde bir kızlar soruyor kadar olamaz burası.
https://twitter.com/futur...tatus/1033755744238284800
evlerden uzak aman aman aman aman pu pu pu eüzübillamişeytanirracim .
görünüşe bakılırsa tahminen 2021 yılının sonlarına doğru yaşayacağım olaydır.
üç tane deli soru var aklımda.1. izmirle ortak hangi nokta da buluşuldu? 2. sözlük kızlarının boku pembe mi bu kadar yardırılıyor. 3. diploma nerede? (bunun sizinle alakası yok).
Daha önce yaptım pişman da olmadım onlar da olmamıştır tahminimce.
Bu gece olacak olandır. iri, diri, dik ve pembe uçlu memeleri olan beyaz kalçalı tatlı bir kızla buluşacağım.

2 haftadır yolladığımız resimler artık yetmemeye başladı. Tenlerin teması kaçınılmaz hale geldi.

Tabi ki de akademisyen bozuntusu, limon memeli, yaşlı kart karılarla buluşacak değilim. Ben ağzımın tadını bilirim.
görsel