bugün

(bkz: subay çocuğu olunmaz subay çocuğu doğulur)
(bkz: genç subay çocukları rahatsız)
iyi yerler, orduevlerinde.
görüşlerini beğenmediği yazarlara badem bıyıklı ibneler diye hakaret ederler... başka da söyleyecek sözleri yok zaten...
(bkz: sözlükteki uzman çavuş çocuğu yazarlar)
edit: eksileyen yazar, n'oldu tsk nın tüm kahrını çeken uzman çavuşlara garezin mi var.
benim efendim o subay çocuğu yazar ne olmuş yani orduevinde kalıyosam götüne giren çıkan mı var ayrıca öğretmen evleri polis lojmanları bunların hepsi aynı statüdedir ayrıca kantinleri felanda ucuzdur çünkü kar amacı gütmez yani toptancıdan kaça aldıysa aynı fiyata satar tıpkı öğretmen evlerinde polis lojmanlarında olduğu gibi. hadi şimdi dağılın.
edit: zaman zaman o evlere roketatar atılıyor onu niye söylemiyorusunuz daha birkaç ay önce orduevinde bir subay eşi hayatını kaybetti.
Bir çok subay ve astsubayımızın yanı sıra aileleri de görev yaptıkları yerlerde çeşitli zorluklarla karşılaşmış, okulda, lojmanda silahlı, roketli, bombalı saldırılarda yaşamını yitiren asker aileleri olmuştur. Hepsini şükran, minnet ve saygı ile anıyoruz.
(bkz: en asil babanın çocuğu)*
bu ülkede rahat huzurlu uyku uyuyabiliyorsanız babalarının mutlaka payı olan yazarlardır.
kesinlikle kışkırtmalara kulak asmaması gereken ve asmayacak yazarlardır.
babalarının doğu görevlerinde ne zorluklar yaşadığını, kendilerini "badem bıyıklı" olarak takdim eden, said nursi'yi "bediüzzaman üstad" diyerek yâd eden şahısların, cumhuriyetin kuruluşundan beri askerleri bir kaşık suda boğmak istediğini * bilen, provokasyona gelmeyecek olan, bilinçli yazarlardır.

büyük bir çoğunluğunun babası anadolu insanı'dır. keten pantolon-lacoste giyen, her hafta sonu tenis oynayan, kıçını erlere sildiren, kısacası "vakit gazetesi tarzı subay" değildir bir çoğunun babası.

he bir de, tasolarını kaybetmezler.
şakirt dölleri gibi ezik değillerdir. geçin bütün özelliklerini.
senin benim gibi yazarlar. ama ülke meselelerini bizim kadar düşünmezler.

gerçi bizimkiler düşünüyor da ne oluyor. yine aynı bok.
(bkz: sözlükteki çoban çocuğu yazarlar)
subay çocuğu değilim çok şükür, öğünüyorum çobanlarla.
askeriyeyle ilgili yapılan eleştirilere karşılık olarak şakirtlere küfür ve hakaret etmeye çalışanlar sanırım. neden orduyu savunurlar, neden direk şakirtlere hakaret ederler anlamıyorum.

bir yanlışı eleştirince sadece sevmediğiniz bir güruhtan mı olmak lazım? şakirt değilim ama hak etmedikleri halde subay çocuklarına tanınan imtiyazlar için ben hakkımı helal etmiyorum.
karşıma çıkmamaları ümid edilir..
yakında astek çizgisini de omzuma atacağım düşünülürse..
(bkz: buyrun benim)***
(bkz: sözlükteki terzi çocuğu yazarlar)* *
kendilerini açık etmemesi gereken yazarlardır. aha burası yeşil cemaatin elinde harcarlar aslanım.
(bkz: #9205797)
(bkz: bu ne lan)
(bkz: sözlükteki orosbu çocuğu yazarlar)

edit: kimseyi böyle bir şeyle suçlamadım, kimsenin sıfatı değil dediğim.
Yurt savunmasında görev alan, bu uğurda canını bile severek veren, eli öpülesi şerefli ailelerin şerefli çocuklarıdır.
babası subay olan ve sözlükteki çoğu yazardan daha onurlu olan çocuklardır.
--spoiler--
Yurt savunmasında görev alan, bu uğurda canını bile severek veren, eli öpülesi şerefli ailelerin şerefli çocuklarıdır.
--spoiler--
geri kalan 70 küsur milyon insan şerefsiz diye mi düşünürler acaba?
pkk nın yaptığı bir araştırma.