bugün

allah onları kahhar ismiyle kahretsin. lannet ismiyle lanet etsin. onlar cehennetin sonsuza dek yanacak odunlarıdır. kuranda onların dünyanın en zalim insanları olduğu söylenmiştir.
Yaptıkları büyük terbiyesiztir hepsini en içten dileklerimle kınıyorum.

Edit; bak bak bak ateistler nasıl da dislike atıyorlar.
acilen kazakistanın düz ovalarına hicret etmesi gereken güruhtur. bunlar 15 temmuzda bile evlerinde oturup viski içen tiplerdir lafa geldiği an an en büyük ülke sevdalısı bunlar olur. bunların dedeleri de böyleydi tek işleri camileri yıkıp ahır yapmaktı..
kısaca akabeliler olsa gerek.
--spoiler--
allah hidayet nasip etsin.
--spoiler--

amon ra deyip konuyu kapatıyorum.

not: ilahsızlığın tarihi... ilahların tarihiyle...
dinsizliğin tarihi... dinlerin tarihiyle başlar...
ne dedi la bu deyip kafanı kaşıma... git biraz "kitap" oku...
--spoiler--
--spoiler--

Alaş kardeşim.. Gök tengri de sana kut versin..
Bakara Suresi, 98. ayet: Her kim Allah'a, meleklerine, elçilerine, Cibril'e ve Mikail'e düşman ise, artık şüphesiz Allah da kafirlerin düşmanıdır."
Dini kullanıp içini boşaltmaya çalışanlar ile beraber ölümüne kapışırlar dini yok etmek için.
hepsi gösteriş meraklısı bı avuç sübyan...
uzaylıların oldunu kımse kabul etmez ınanmazlar ama 1 kere uğratıklarını görmedim
Ama inanmadıkları dine yaratıcıya her gün nefret kusuyorlar
aslında bunlarınkısı dınsızlık degıl başkalarının yaşadı hayatlar bunlara verılmeyen ımkanlar (tip para şöhret) bunları bu denlı nefrete surukluyor
herkezı guzel yarattın benı nıye cırkın yarattın dıyıp ateıst oldunu soleyen gormusunuzdur hepınız bunlarınkısı gordunuz gıbı ınanıp ınanmama meselesı degıl alıcak verıcek meselesi tip para verıldıyse imana gelırler baskaları hayatını yaşarken bunlar asosyal olmus ınsan ıcıne cıkamayan tıpler olursa bole nefretını kusarlar.
Üzerime alınmadım dediğim hededir.
Dininiz eleştirilmez değil.

Buna alışacaksınız.
--spoiler--
allah affetsin
--spoiler--

üzüldük.
--spoiler--
--spoiler--

Amin.
her fırsatta islam dinini kötülemeye çalışıp ilgi çekmeye çalışan tiplerdir. sadece acıyorum böyle insanlara. allah hidayet nasip etsin.
haklarında hüküm vermenin bize düşmediği kişilerdir.
haklarinda hayirlisi olsun insallah.