bugün

sözlüğü ne amaçlı kullanacağını bilmeyen kişidir anlatılması gerekir.
(bkz: skype)
F5 tuşunun silinmesidir.
(bkz: tostumu yedim bekliyorum)

hayır günümüz insanı tüm sosyal iletişim araçlarında mesaj beklediği için artık bu doğaldır. benzerleri;

(bkz: twitterda @mention beklemek)
(bkz: formspringde soru beklemek)
(bkz: msnde ileti beklemek)
(bkz: facebookta mesaj beklemek)
(bkz: sözlükte mesaj beklemek)
(bkz: telefonda mesaj beklemek)

edit: myspace ve türlü forumları göz ardı etmeyelim tabi.
Sözlüğü 3 dakikada bir kontrol etmekle sonuçlanır. Bı süre sonra alışkanlık yapar.
mecidiyeköyde otobüs beklemekten çok daha iyidir.
iki gün de 77 mesaj alanların umursamadığı durum.
--spoiler--
inbox ımın başında çaresiz bekliyorum
bekliyorum ama gelmeyecek biliyorum
--spoiler--

yalnızsın benim gibi yalnızsın ..
Hbbiama attıgım bir suru ask mesajına karsılık gelen bayram mesajıyla yapmaktan vazgectıgım eylem.
nick altı'na entry girilmisini beklemekle aynıdır.
büyük hayaller kurmak belki beni över, yada güzel bir kız beni eklesene tam kafa adamsın filan der diye.
kendisini, inşaatta türkü söylerken gazinocu tarafından keşfedilen kimsenin farkediliş sevincine garketmek isteyen kişi eylemi.
yanlış adrese gelindiği ortadadır. mesajlaşacak birilerini arayan forum ya da chat sitelerine gitmelidir.
bazen uçurumun kenarındaki birine uzatılan yardım elidir.
(bkz: sözlük kasıyor msn var mı).
belki de hayat memat meselesi bir konuda sorduğunuz soruya yanıt beklemektir efenim.
birşey olacağı yok ama insan; bekliyor, bekliyor işte...
sağ tarafta bulunan kutucuğa bakmaktır. yalnız olanların yapacağı işlerden sadece biridir ve bu uğraşında vazgeçmeyeceği gibi yalnızlıkta ondan vazgeçmeyecektir.
(bkz: oltayı attım bekliyorum)
sol framedeki birinci başlığa sürekli tıklama sebebidir.

bunu egoyla birleştirmek isteyenler ben butonuna basıp, son iyi oylananlarını kontrol edip ardından birinci sıradaki entrylerine tıklarlar.
atılan mesaja cevap beklemek de olabilir.
yalnızlıktan örümcek ağı bağlayanların içinde bulundukları durum.
asla gelmez o mesaj beklemeyin. *

not: gececiler bi mesaj atın gözünüzü seveyim.
özel mesaj bekleyen filan mı var? varsa sölesin atayım ben. çok güzel seksi hatun taklidi yapabilirim.
msn kullanmıyorum uzaktaki yakınlarımla sözlükten mesajlaşıyorum şuan ki sayısı 5089'dur bi ara temizlemiştim ama üşeniyorum şimdi *