bugün

can sıkıntısından, yalnızlığın farkına varmak suretiyle paranoyaya düşmek.

(bkz: başlığın üste kalması)
sözlüğü haberleşme aracı olarak kullanarak sözlüğe başka bir anlam yüklemiş olma sonucudur.
(bkz: bir messenger olarak sozluk)
yaz yaz biyere kadar bir insan evladıda mesaj atsa diyor insan.
sözlüğe farklı anlamlar yüklemiş kişi eylemidir.
acaba hala çaylakmıyım ,mesajlarım görülmüyor mu ,okunmuyor mu? biri bi titreşim atsın varoldugumun billincine varayım die hayıflanılan bekleme süreci.
(bkz: benim hala umudum var) şarkısıyla beraber bekleme süresi uzatılabilir.
özellikle karşıt cinsle karşılıklı çekilen mesajlar sonucu, böyle hafif bir çarpıntıya sebep olacak hadisedir.
herşey bir şekilde punduna getirip, msnini almak için. sonra zaten bir şekilde resim göndermeler, buluşmalar derken... *
çok doğru bir hareket değildir. neden derseniz buraya her tür insan giriyor ve size her mesaj atanın gerçek niyeti bilmeniz mümkün değildir. elbette entryler hakkında tartışılabilir ama duygusal bağlamda sözlükteki mesajlaşmalara ben kendi adıma sıcak bakmıyorum. zararlı etkileri olabilir.
(bkz: yalnızlığın anlaşıldığı anlar)
(bkz: montla sıç)

kesinlikle kötü bir şey değildir..
cep telefonuna gelecek mesajı beklemekten bi farkı yoktur.
örnek olarak ben bütün herşeye resti cekmiş biri olarak cep telefonumda aramalara ve aranmalara 3 kere kapanmadan döndü ay olarak vurursak hatrı sayılır heralde.dikkatinizi cekerim hala ne arayan ne soran var. fakat bu bende hiç de öyle yanlızlık kötüdür asosyal olma endişesi yaratmadı.

aksine resimden cıkıp resmi izlemek gibi bir şey!!!

kafa dinlemenin gözüne vurmak o kadar kötü değil.bunu başarmanın zor olmasının insanın sadece gözünü korkutmasıdır.
o dediğiniz kendisini bulamama benlik arayan insanların korkularıdır.ve kendisi değilde başka birisi gibi olmaya cabalamasıdır örnegin doğduğu gibi değilde saçları jöleli biri olmaya yada bir akımın mensubu olmaya çalışmasıdır halbuki (bıraksa) kendisi olsa bunların sadece birer yaldız pulu oldugu anlar.bırakmamasının tek sebebi dünya zevklerinin onu bırakmamasıdır.

unutmadan yalnızlık ancak ve ancak yüce allah a mahsustur.
bir yerden sonra özel msj butonun olduğu yere bakmayacak hale gelecek yazarın ilk evresidir.
paranoya maronoya at nolur yani maksat muhabbet olsun sevindir milleti. özellikle gece tayfası için güzel bir olay
alışkanlıktır. gelmedikçe üzülürsünüz.
doğru bulduğum bir olaydır.Bazen kutu yanıyor heyecanla tıklıyorum,ibnenin biri şunu yanlış yazdın,zart zurt diyor sinirleniyorum.Moderasyonun işi yok mu hadi onu geçtim dert vardan yolla gitsin amk haa
sözlüğümün başında çaresiz bekliyorum
Bekliyorum ama gelmeyecek biliyorum
Yüreğim diyor ki boşuna bekleme
atmaz mesajı gururundan seni çok sevse de
Herşeye sahip olabilirsin ama
sözlüğümüz servettir bilmelisin
(bkz: delirmek)
yüzünüzde tuhaf bir görüntü oluşmasına neden olan beklemedir.
sol göz sol frame'de, sağ göz özel mesaj şeysindedir yani gözleriniz amaçlarından ve yapılarından tamamen farklı bir hal almıştır, dövüş sonrası iki ayrı köşeye ayrılmış boksör gibidirler resmen.
sonra mesaj zor olduğundan msn'e geçelim deyu destek alma garantörüdür.

şöyle bi 2 metre açıldım da ne cümle kurmuşum arkadaş
sözlüğün güzel kızlarından özel mesaj beklemektir.

sonuç hep hüsran olur. özel mesaj kutusu sarı ışığıyla parlar. heyecanla tıklayıp bakarsın. "güzel yazmışsın hocam", "bok gibi olmuş birader"... hep sap, hep sap.
saçma sapan bir bekleyiştir.

hiç tanımadığınız birinin size mesaj atmasını beklemek kadar acınası bir hal olmasa gerek.
özel Mesaj bölümünden sohbete dalanların yapacağı iş, oluştur.
--
ulussenger 9.0.
Titret beni pakize!
(bkz: pm me)