Yönetimin göz yumduğu aşağılık durumdur.
ne ilk ne son defa meydana gelen olaydır. daha evvelden de yaşandı burada defalarca gerekli kişilere yazdık böyle aileyi kapsayan ağır küfürlerin cezası çaylaklık vs olmamalı diye ancak dikkate alınmadı. dikkate alınmayı geçtim verilen cezalar daha da hafifletildi..

neticede bizler burada sadece yolcuyuz gelip geçiyoruz. sözlüğün yetkilileri ve sahibi kendi evlerinin nasıl olması gerektiğine kendileri karar verecek biz ne desek boş..
Ah o eski moderasyon, 2010 yılında sahibi olduğum feyk hesaplardan birisi bana küfreden birisine " o laikçi annene ve kızkardeşine selamlarımı iletiyorum" dediğim için silik yemişti, benim yaptığımda hoş değildi ama ilk o küfretmişti, herneyse moderasyon bu konuda daha dikkatli davranmalıdır zira şu an sözlükte kalite yerlerde sürünmektedir.
bir yazarın bir başka yazara değil ana avrat küfür etmesi, hafif bir hakaretle karşılık vermesi bile sözlük kurallarına aykırı iken bu denetimsizlik; ya bu kaos moderatörün " oh oh ne güzel ortalık şenleniyor" kafasıyla hoşuna gidiyor demek ya da yoğunluk nedeniyle uğraşamıyorlar demek. ama birinci ihtimal daha kuvvetli. çünkü işlerine gelmediği zaman enrtyi silebiliyorlar.
şahsen sözlükte hiç bir yazarın annesine küfür etmedim ancak bu hiç kimsenin küfrü hak etmediği anlamına gelmiyor.
Hiçbir algı, fikir, duruş bu denli seviyesizleşmeyi, kutsal değerlere pervasızca dil uzatmayı gerektirmez, gerektirmemeli.
Nicklerin ardına saklanarak, kimliğinizin güya gizli saklı olduğu düşünüp, yaptığınız edepsizlikleri, kusunç tabir ve tanımlarınızı okurken aslında adınızın, sanınınızın, soyunuzun, sopunuzun o an hiç de önemli olmadığını, salt insanlık vasfınızın üstüne oluk oluk kustuğumuzu bir bilseniz, bir görebilseniz keşke...
Tüm sermayesi, iki bacağının arasında taşıdığı zavallı organı olan bu insan müsveddeleriyle aynı ortamda, aynı sözlükte, aynı evrende varolmak utanç verici aslında... Ama varlar ne yazık ki...
Umarım ana gibi, bacı gibi, vatan gibi kutsal değerlere tecavüz eden o organlarınızla başınız dertten kurtulmaz. Hiçbirşeyden çekmezsiniz o organınızdan çektiğiniz kadar... Çook amiin...
Bizleri, bu hadsizlerle başbaşa bırakan, bir elinde ayna bir elinde cımbız kıvamında iş gören, daha doğrusu göremeyen, sözlüğü kaderine terk etmiş, seviyenin düşüşünü, karlı dağlardan serin bir edayla izleyen zall ve tüm moderasyon ekibine de selâm olsun...
Soğudum senden sözlük... Bana iyi gelmiyorsun artık!!!
onların ben amk. kanı bozu ipnetorlardır. sözlükte adamım diye geçinirler de tokat manyağı olunca kediye dönerler.

Alta Edit; bak yine geldi tipini tokatladığım.
vardır öyle orospu çocukları.. ne zaman isimleri anılsa ahanda burdadır kesin dersiniz..

vallahi de yanılmamışsınızdır..

ucuz oyunlara meyletmezse insanlar böyle kötü olaylara sebebiyet verilmez..

çünkü orospu çocuğunun orospu çocuğu olması beni de üzer esasen..

sözlükte edilen, kimine göre gerekli, kimine göre gereksiz bir söz söyleme sanatıdır..
küfrün her türlüsü kötüyken, kişi ya da ailesine edilen küfür adiliktir. hele ki anne gibi kutsal bir varlığa küfür adiliktende ötedir.
(bkz: onların amına koyayım çok ayıp ediyorlar)
hakedenler haricinde kimseye yapılmaması gerekir. ama bazı durumlar var ki;

görsel
üstüne alınmayınca sorun teşkil etmeyen hadise . zaten anneye değil yazara küfür ediliyor ama anneme küfür ettiler deniyor , yoksa anneler baş tacı .
orospu çocuğuna orospu çocuğu denilmesi neden bu kadar büyütülmüştür anlaşılır gibi değildir..

bir gereklilik..

ekleme:ortada ilkokul çocuğu zekasıyla onu tokatladım, bunu miyavlattım diyen ezikler üzerine alınabilir..

yoksa giren çıkan ne yani?
liseli yazarlar küfreder.
Olmaz anne kutsal azizim zavallılıkdır.
(bkz: ana bacı yok)
iso yandaş, dolayısıyla normaldir böyle cahillerin sözlükte cirit atması.
orospu çocuğuna orospu çocuğu denilmesi neden bu kadar büyütülmüştür anlaşılır gibi değildir..

bir gereklilik..
sonucta annelere reelde giren cikan yok. psikolojik baski yaratan kufurlerdir. ozel kuvvetciyseniz etkilenmezsiniz.
Üzerlerine alınmazlarsa sıkıntı olmayacak durumdur .
Bilemedim şimdi .
eşşşekliktir.

sadece burda değil hiç bir yerde olmaması gereken bir durumdur.

bir anneye küfreden kendi annesine de küfürü yer.

senin annene küfredilmesine sen razı gelsen bile biz gelmeyiz.

orospuya orospu dersin olur biter. öyle çocuğunu babasını karıştırmaya gerek yok.
doğrudan kaleye oyna, olmadı kaleye doğru gol pası ver. anneleri karıştırma.

anneleri karıştıran aşşağılıklır, rezildir, dayaklıktır, bizden değildir.