bugün

Değildirler ama üsengeç olduklarından yeteneksiz bundan dolayı da kendine güvensizdirler.
tüm erkek yazarların "heheh beni görmedin ondan, hehe." diyerek çürütmeye çalıştığı iddia. caps or it didn t happen beyler, lütfen yani. *
Pis rezil kevase karıların erkek avı için ortaya attıkları yemdir. Biz sizin bildiğiniz erkeklerden deeliz, melis el kaldırsın O hariç diğerleri lütfen gider mi burdan...
Genelleme yapmak yanlistir. Vardir tipi yerine olan.
(bkz: hıı bok)
Erkek avina çıkmis kisinin beyanidir. Erkeklerin hepsi adina konusabilen birinin hepsini arastirmis olmasi gerekir çünkü. Şak deyin kanitladm ahada. azgin şeytan seni.
iç burkan gerçek.
Yakışıklı erkeğin sözlükte ne işi olur?
Burdakilerin oturmaktan götleri yağ bağlamış, yüzleri fastfood yemekten sivilcelenmiş, saçları yıkanmadığı için kalıp kalıp yağ haline gelmiş.

Bi kalkın dışarı çıkın, karı kız kesin, yavru alim mi seni deyin. Diyemezsiniz dimi?
Çünkü tipsizsiniz anlayın şunu.
Yallah.

Sonra bide utanmadan kızları güzel çirkin diye ayrıştırırlar.
Hem leş zihniyetlisiniz hem cidden asıl tipsiz olan sizsiniz.
Doğru tespit diye buna derim.
Akşama kadar göbeğini kaşıyarak sözlüğe odaklanan tiplere birilerinin bunu söylemesi gerekiyordu.
tuvalet terlikleri sizi.
bunu diyen kızında aynı sebeplerden sözlükte dolaşmasıda ayrı bir dava.
Tip önemli değil de beyin önemli. Ama Bazınlarının hem tipi hem beyni yok. Bunlar tehlikeli kişiler. Tecavüzcü mecavüzcü çıkabilirler aman diyim.
genelleme yapma bence ben zira aşırı yakışıklıyım yani kendini övmek gibi olmasın ama.
Hepsini mi denedin, nerden biliyorsun? sorusunu sorduran başlık.
ulan tipsiz olmasam burada işim ne ...
Dedi kezban.
Görmedin ki.
haklılar kendimden biliyorum.
görsel
Doğru söyleyeni 9 değil bütün köylerden kovar bu sözlüktekiler, üzücü ama gerçek.
Yanlış önerme,kendimden biliyorum..

Edit: hepsi deyip istisnalar kaideyi bozmaz demek de çok acayip bi kafa gerçekten..gerizekalı olmak için özel bi çaba sarfediyo gibisiniz
doğru olmayan önerme. sözlüğün erkekleri gözünüzün süleymanını siksin.
Görüceli kavrami, genellestiremezsin.
(bkz: beni tanidilar siz kaçin)
erkeğin güzeli çirkini olmaz, çünkü çükün buruşmuşu olmaz. oysa kuku öyle mi ? guneste kalmis lahana yapragi gibi burus burus olur. evet çirkinim varmı lan ötesi.
klasik bir genelleme vakası daha onun dışında (bkz: sözlükteki kızları tespit etme yöntemi)
Maalesef gerçek olandır. Evet.