içine sıçmak.
ne tarafa domalalım.
Entryinin sonuna o beyin yoksunu yazar gibi evet. yazın sizde popüler olursunuz.
Kiz olmak.
Memen var mı?
birkaç başlık altında toplanabilecek taktiklerdir.

+ en önemlisi kankicilik oynamak. görüşleriniz ne olursa olsun herkese "evet ya sen süpersin" demeniz gerekir.

+ sık sık açık oylama ve yalama yapın. takip edeni takip ederim kafasında olun. al gülüm ver gülüm yapın.

+ kızsanız fotoğraf paylaşın, abazanları eğlendirecek hikayeler uydurun.

+ her başlığın altına kendi nickinizi yazın.

+ sık sık nickaltlarına bir şeyler yazın. bunlar iyi ve yazarı öven şeyler olsun. arada bir kendi nickaltınızı uplayın.

+ karma kasın, nickaltı kasın, niteliğe değil niceliğe önem verin.
Valla buraya entry kasmakla olamazsınız olum boş verin, koyun gotune gitsin. Popüler olup napcaz?
1.60 boyu olan kızlara alenen hakaret edin, Sözlüğün en popüleri bile olabilirsiniz.
Soyunun.
(bkz: başkası olma kendin ol) yeter.
Kadınsan teşhir edeceksin kendini. Burada sazan çok.

Harun abi isen de google'a "seksi kadın" falan yaz. Onu koy buraya çünkü biz malız, yeriz. Evet.
MEMiŞLERiMDE MEMiŞLERiM DiYE TUTTURMAK LAZIMDIR.
soyleyin de bilelim dedigim sey.
hem troll hem akp li hem chp li hem hdp li hem ışid li hem amerika lı hem pensilvanya lı yani anlıycağınız durumun olayın adamı olup kaypak olmaktır ki aslında pek bir fikrim yok daha yazar bile değilim.
Trollere beyinsiz demek adeta bir zombi grubunun arasında kalıp arsız bela açmaktır.
-abi sözlükte ilgi çekmem lazım napıcam?
+beni takip et.
-nasıl yani?
+benim nick altına günde 50 tane yavşak enrty gir.
-oooldu! sen benden betermişin be!
(bkz: soyun)
5 dakikalık bir ilgi çekme zevki için değmez arkadaş denilir bunu söyleyen kişiye.
ziklenmediğini, kimsenin zikine takılmadığını düşünen çaresiz yazar höykürüşü.
zorunlu tanım: kaos ortamı yaratmanın cuk oturacağı durumdur.
öncelikle bir yazarı gözüne kestirip sidik yarışına girmek gerekir ancak gözüne kestirdiğin yazar senin benim gibi kendi halinde olanlardan değil taşaklı olanlardan olmalıdır. daha sonra ota boka başlık açmak, salak salak tespitler yapmak gerekir. mesela;
(bkz: juventus lu hatunların götlerinin büyük olması)
tadında gereksizlikler gerekmektedir.

bunlar tutmadı mı? siktir et hiç kasma inceden inceden yönetime giydirmeye başla. baktın yönetim seni dürtüyor hemen akıllı ol taktik değiştir yönetim yalaklığına soyun.

yok genede siklenmiyor musun? ya fetocu ol ya feto karşıtı, sürekli muhalif ol baktın gene tık yok afedersin ama siktir git demek ki hakikaten malsın.

(bkz: şair burada mala seslenmiş)
-ABi SÖZLÜKTE iLGi ÇEKMEM iÇiN NE YAPMAM LAZIM
-OLM VALLA BUNUN BiR SÜRÜ YOLU VAR SÖYLEYEYIM BEN SANA BiRiNi
-EVET ABi
-BiR DE DURMUŞ EVET ABi DiYO SABAH AKŞAM SÖZLÜKTEYiM BEN BULSAM SANA MI SÖYLERiM LAN.
(bkz: domalman)
(bkz: sus ve yalamaya devam et)
her yerde ilgi çekiyorum, hep yıldızım her girdiğim ortamda parlıyorum burda kimse benimle ilgilenmiyor. yazıyorum oy gelmiyor sürekli kişisel istatistiklerimi kontrol etmekten gına geldi. of napıcam ben şimdi daha ne yapmam lazım biri bana mesaj atsın tanrım ölücem ilgisizlikten, ben bu hallere düşecek insan mıydım. *
kişisinin düşüncesinin arkasından gelen artık dillendirmekten başka çaresi olamadığı için sorduğu sorudur kendisi.
(bkz: kendin gibi ol)