bugün

bu sözlükten karıyla tanışma hayali 10 yıl öncede böyleydi hala umutlar tükenmemiş belli ki.
Kız vardır ama pek yoktur. Kızlar diğer sözlüklerde daha çoktur. Burayı kızlar beğenmiyorlar pek herhalde.
aklınca tespit yapan kişinin yanlış söylemidir.
Sözlükte kız ne arar. Hepsi tiktok’ta.
Meslek lisesi gibi bi ortam olduğu için düşünülendir. Sebebi erk*klerdir.
maske bile takıyoz biz kız olmasın kız girmesin diye.
Doğrudur. Kızım diyenler taklit yapıyor. Hatta o kız taklidi yapanlardan biride benim.
(bkz: Sözlük kızlarının yaptığı tatlılar) başlığına o tatlıları kim atıyor o zaman? Siz yapıp, kız taklidi yaparak mı atıyorsunuz sözlük erkekleri?
Kim demiş? Her hafta buluşuyoruz.
görsel
iyi böyle ya harun abiler yeter bize, samimi ve dürüstler en azından.

hem biz bize daha samimi oluyor ortam bence. başlıklara yarrak falan atıyoruz hiç çekinmeden. karı kız olsa yapamazsın.
burayı kahve gibi düşün.
perşembe akşamları böyle. gusüllerini alıp namaz kılarlar sabaha kadar.
maalesef ki doğru bir realite.
olmaz olur mu?
(bkz: yengec burger)
(bkz: fulp piction)
Sana yok bize var abisi.
bana mesaj atılmamasından belli. kız yok dağılın.
poğaça sever bir yazarı da kız sanıyorduk o da kadın çıktı.dünya ne acımasız.demek sende inledin he?
olabilitesi yüksek olasılık. meğer herkeş erkekmiş.
http://www.yourepeat.com/...start_at=14&end_at=22
tamam olum artık eğlendik bitti. varlar aramızdalar amma uzattınız.
kızdan kasıt nedir sorunsalını yaşatır. kız dediğin dokunduğunda hareketlenmeyen bir organsa var bence.
sonra vay efendim eşitlik falan. geçiniz efenim. hani bak saat olmuş 2:39 bir tane kız yok amk bir tek biz varız.

kimse bize eşitlikten bahsetmesin. asla eşit olamayız, ve değiliz de.
körlüktür. biraz normal mesajlaşın ve sonra muhabbet cinselliğe gelince de fotoğraf falan isteyin ve işte sonuç: bu bir sayı dostum! yesss.
çölde suyun olmayışı kadar doğrudur. anca küçük küçük seraplar görülür.
(bkz: alternatif karı kız düşürme yolları)