bugün

efendim genelde kızlara özgü işleri yaparken karşılaşılan sorunlarla ilgili başlıklar açmak ve konuyla ilgili bir hikayeyi özetleyen entry girmektir kanımca.
ismini nick olarak almak mesela.

ayrıca;
(bkz: altıncı nesil olduğunu belli etmenin yolları)
"avon" başlığına entryler girmek.
sözlükte özellikle belli etmeye çalışanlar için bir adet hakaretim var ancak kullanmak istemiyorum ve fakat şu da bir gerçektir; kızların ilgi alanlarına bir erkek yazamaz yani regl konusuna ya da sütyen demirinin batmasına karşı alınacak önlemler başlıklarına elbette kadın yazarlarımız entri girecekler,

ama sözlüğün en güzeli gibi başlığa -ay biri bana mı seslendi- diye entri girenlerin kafasına basıyım, mütavezilikten nasibini almadınız hadi onu geçtim de eminim sözlükteki abazanlardan da şikayetçisindir, senden msn isteyen erkek yazarlara abazan diye hakaret etmeye hakkın yok o halde, *
kızlar hakkında açılan olumsuz belledikleri başlıklara ayar vermeye çalışmak.
- lan indirim başlığı açılmış
+ hani nerde nerdeeee?
yazdığı 10 entryde 20 defa söylemiştir kız olduğunu belli etmek isteyen kişi zaten.

isminin başlığına yazıp 'ayrıca ismimdir' der,
en güzel kız başlığına öhöm diye bakınız verir,
en güzel kız isimlerine ismini yazıp benim diye söylemiyorum der,
kozmetik ürünleri, regl ağrısı gibi her hedeyi sözlüğe yazar,

bu böyle gider...
-olm sözlükte kız var lan!
+çok belli etme. sakin. yavaş. yılan gibi. tısss tıss
(bkz: link vermek)
(#5722909)
teoman'a aşık olduğunu ele geçen her fırsatta bildirmek.
ünlü erkeklere (oyuncu-şarkıcı vs) duyulan hayranlığı sürekli belli etmek.
bayanları ilgilendiren anketleri doldurmak. doldururken de kendinden örnekler vermek.
kizlarin davul calmasini garipseyen amele gibi bir başlığa "ben kızım, valla kızım" diye hönkürecek entryler girmek..
(bkz: ojelerim kurusun rimelim aksın ki yok öyle birşey)
sözlükten manita yapmanın yollları başlığının alt başlığı olabilir.
sürekli düşen sütyen askısından bahsetmek olabilir.

-yha off yhaaaa, çok sinir oluoruuum.
bu başlığın altına 'ben kızıııııım' diye entry girmektir. niye zorluyorsunuz kardeşim sorun söyleyelim... bunda utanılacak birşey yok ki hatta gurur duyuyorum. bakın demedi demeyin ama: ben kızııııııııııımm ....!
(bkz: peniselin) nickini almaktır. * *
şekerim şimdi konuşma tarzı gayet önemlidir bir kere.
sonracığıma nick çok önemli. pretty woman/ girl tarzı şeyler idealdir örneğin. ben de almaya çalışmıştım da, daha önceden alındığı için alamadım maalesef.
ha bir de türk kızları diye başlayan bütün aptalca başlıkların altında kin kusmak çok mantıklı bir hareket olacakatır. öyle yani..
'ayol, yine bigün kızlarla, ay sözlük' diye girizgahlarla kendimizi belli edebiliriz bazen nicklerimizden ve açtığımız başlıklardan da kız olduğumuzu anlarsınız. bunu anlayınca ne anlarsınız sorusunu sorduran durum.
acısız ağda teknikleri başlıgına entry girmektir.
inci sözlük tabiriyle liseli lerin bildiği ve ilgilendiği durumlardır...
vay arkadaş bak sen şu adaletsizliğe. sırf kadın oldukları için neredeyse ellerinden yazma hakları alınacak.
şimdi erkekler futbol başlığına ya da angelina jolie başlığının altına "offff hastasıyız." gibi cinsiyetini belli edici şeyler yazınca sorun olmuyor. neden? çünkü erkek olmakla gurur duyuyorlar. ama kadınlar belli ederse kadın olduklarını "gideri var", "yollu" oluyorlar. kadınların kadınlıklarıyla gurur duyması erkeklere dokunuyor. sanırım kendisiyle barışık, erkek taklidi yapmayan kadınlardan korkuyorlar. neticede iş bok atmaya gidiyor. neymiş efendim yok "regl sancısı" başlığına yazarlarmış, yok cümleye şöyle başlarlarmış falan da filan. yazacak tabii ki bilader. o yazmayacaksa sen mi yazacaksın hiç yaşamadığın şeyler hakkında yorum. herkes tecrübesini aktaracak tabii ki. herkes alıştığı lisanla başlayabilecek sözüne. bunun için erkeklerden izin mi alınacak?
bir başka bahane de kız olduğunu belli edip nick altını doldurtmak istiyorlar, efenim artı oy almak için kız olduğunu belli ediyorlar. sen de o kadar abazan olma kardeşim. verme oy, yazma nick altına "acaba bana verir mi ki" hayaliyle.

bu sözlerim özellikle erkek olup bunu her fırsatta belli eden ve gelip bu başlığın altında komik düşme pahasına kadınlarla dalga geçen erkeklere. çuvaldızı kendinize batırın önce. diyecek bir sözünüz varsa sonra söylersiniz.
-kanka bak şimdi sözlükte kız olduğunu belli etmenin yolları diye başlık açarım bütün kızlar atlar oraya
+nerden biliyorsun lan
-ben bilirim aga, 2 tanede laf söylerim hemen atlarlar
+emin misin
-eminim sonra özel mesaj atarız
+eee soonraaa
-sonra bize verir lan o hahahahahaha
+valla mı be hacı
-tabi be hatta burda kızlar teklif ediyormuş
+vayyy a.q, hadi aç başlığı bende regl sancısı,topuklu ayakkabı falan gibi birşeyler yazarım olur bu iş