bugün

küfürü asla kullanmayan bi millet olduğumuz için hiç sıkıntı çekmeyeceğimiz durum..sözlük yazarlarına çok teşekkürler!!
(bkz: gereksiz)
(bkz: saçmalık)
(bkz: sacmalik)(#579822)
sözlükte yazarken insanın çağrı merkezi moduna girmiş gibi olması.
(bkz: küfür edememek)*
günlük hayatta iki kelimesinden biri küfür olan yazarların, sözlükte forum kurallarına takılıp, küfür edememesi halidir.
(bkz: kufur hakaret ve uludag sozluk)
(bkz: türk gibi küfür etmek)*
gayet saçma olan kuraldır. zira kişi ve kurumlara ucu dokunmadıkça küfür edilmesinin ne zararı vardır!? zall okur da terbiyesi bozulur diye mi!? hiç sanmıyorum...
serbest olması gereken durumdur.esefle kınıyoruz...
sozlukte akp, rte, abd, pkk, dtp diyememektir.
sözlükte küfür edemiyorsanız küfredin. tabii önce doğru yazmayı öğrenin.
sözlükte bana en çok koyan şey..
insanın duygularını, mesajlarını kibarca iletmesi tabi ki modern dünyanın uzlaştığı bir noktadır, ama olmuyo kardeşim.. bazen insanın saydırası geliyor..
bazi girdileri okurken siz buna kufur edememek mi diyorsunuz dedirten olay... ama karsi miyim degilim... makbul olcude herkesin dogal hali en guzel hali...
vay amina koyim diyerek tepki gösterdiğim yasaktır.
kahvede muhabbet eder gibi sözlüğe zıçıp sıvamaktır. giren çıkan belli değildir.

1. entry: o beeeeppp beeppp'ler beeeep'tir.
2. entry: evet, beeep'tir. beep girsin o beeep'lere.

- ama abi sen de zıçmak dedin?
+ sıs len.
yazarı yaratıcı küfürler etmeye, küfür ederken bile kafayı kullanmaya yönlendirir...
koduğumun yasağıdır.
(bkz: hasssiktir)
bu haliyle bile böyleyse serbest olsa devamı nice olurdu diye düşündürten uygulamadır.
göte göt diyememe sorunsalının baş göstermesine sebebiyet veren olaydır, çok acıdır.

das ist ein göt. this is a göt. bu bir göttür. this is sparta. ja wunderbar. fak yu.
bence saçmadır. sonuçta hakaretle küfür aynı şey değildir.

bir insana "sen bir orospu çocuğusun" dersen evet hakaret etmiş olursun ve buna hakkın yoktur. ama bir babanın kızına tecavüz etmesi haberinin altına "orospu çocukluğudur" yazarsak kimseye küfretmiş olmayız, olay hakkında yorum yapmış oluruz.

ayrıca yerinde kullanıldığı zaman küfür çok güzel, çok hayatın içinden bir şey. kraliyet ailesi miyiz lan biz? küfretmeyin!

evin içinde de topuklu ayakkabılarla gezeyim o zaman?

edit: mesela bu entry'de küfür var. ama ben kime hakaret ettim şimdi?
(bkz: tam küfür edecekken formatı hatırlamak)*
küfürle iletişim kuran yaşam formunun sorunudur.
yoktur öyle birşey...

herkes küfür edebilmektedir, yeter ki onusuz olmasın aşk...

kılıfına uydurarak çok da güzel küfür edilebilir...

mesela, anneciğinizin cinsel organı ile ilgili bir takım düşüncelerim ve eylemlerim olabilir, sizin avret mahalliniz ile temas da bulunabilirim v.b. gibi...

"oksford mezunu küfürbazlar..."