bugün

Çoğu ciddiye alıyor bu tip mecraları. Halbuki amaç kafa dağıtmak sosyal medyada...
Katılmadıgım önermedir. Edebini bilen ve trollük yapmayan herkesi seviyorum. Girabic Peter i ayrı *
Sevdiklerim hariç gerisine nötrüm valla. Şamar isteyeni şamarlıyoz arada, hep yaptığımız şey zaten.
Katılmıyorum, sevdiklerim var; çok sevdiğim var.

Sevmek zorunda değil kimse tabii ama nefret edecek kadar da takılmayın, sevmek daha kolay ve keyif verici.
Hepinizi seviyorum, tüm sozlugun sevgililer günü kutlu olsun.
acı gerçek.
herkes kin ve nefret dolu.
Bütün genellemeler gibi yanlış genellemedir.

Ben sözlükteki hiç kimseye herhangi bir duygu beslemiyorum.

Lan sözlükten çıkınca kaybolup giden insanlara karşı niye duygusal bir bağ kurayım ki?
hayır. beni açık oylayanları seviyorum.
Sözlük, sözlük olmadığı için sevilecek bir şeyi yok. Evet.
Doğru tespit. Kimseyi sevmiyorum ben sözlükte. Kimse de beni sevmiyor. Çok da tınn.
(bkz: daha beter len)
yoo ben elmas bogazici'yi çoook seviyorum.
yanlış. ben gayet sevilesi bir yaratık olduğumu düşünüyorum.
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama keşke sözlüğün de sonu gelmeseymiş.
madem eteğimizdeki taşakları döküyoruz ben de hepinizden tiksindiğimi belirtmek isterim açıkçası.
görsel
Evlat olsanız sevilmezsiniz ki...Normal yani.
Yo. ben seviyorum.ewed
burada ki yazar kimliğim göze alındığında yanlış bir önerme. eskiden çok sevdiklerim vardı bu sözlükte. şimdi ise fosil nesil olarak kimse kalmadı. kimseyi tanımıyor kimseyi takip etmiyorum. yazdıklarım okunuyorsa ne ala. yoksa işte benimki bir nev'i mastürbasyon.
Ben seviyorum ...
büyük bir utanç gerçekten.
eskiden böyle değildi burası.
(bkz: daha beter len)
insanlar kendini sevmiyor ki başkasını sevsin. kendimden biliyorum.
yine zirve yapan nefret.
herkes birbirinin şeyini kazıyor.
ben bir ikinizi seviyorum ama onlar kendilerini sevdiğimi bilmiyor. bu da böyle bir ikilem. henüz kimsenin kuyusunu kazma çalışmalarına ve kankacılık lobisi kurmayı düşünmedim.