bugün

Karı kız görmek istemiyorsan kahveye gidip oral et içebilirsin kardeş.

Yallah hadi.
Çok şey yazılabilir bir başlık.

Ama hani bir şey anlatır yazarsınız, Yine de karşı tarafın fikrini değiştiremez ve boşa kürek çekmeye çalışır gibi hissedersiniz ya. işte bu da o türden.
Godoş söylemi.
iğrençsiniz ipneler tarikat toplantısına mı çevireceksiniz sözlüğü.
Kadın elinin değdiği, sesinin işitildiği, yüzünün aydınlattığı her yer güzeldir. En azından kadınlar üzerinden yapılan yobazca benzetmelerin cevapsız kalmayacağı bir yerdir. Rahatsızsan gidebilirsiniz. Seni tutan ne..

Karı da babandır bu arada..
iyiki varlar yoksa buralar hep apışarası kokardı.
Kavga gürültü eksik olmazdı.
olum karı kız istiyorsanız gitsenize normal sözlüğe?
oradaki sjw ler ile birlikte yazar çizersiniz.
senin ne işin var ?
Gizli ibne misiniz nesiniz anlamadım ki.
Katıldığım bir önerme, sözlükte erkek erkeğe takılmak istiyoruz. Gidip bulaşık yıkayın, temizlik yapın, yemek falan yapın ne işiniz var sözlükte. Libido yükseltiyorsunuz gereksiz yere.
çarpıcı bi sorudur. geneli ayyaş tipler reelde kaale alınmayan tipler burada kaale alanmak istiyor.

gerçekten çok yazık..
natürel samimi sorudur. gidin yemek yapın bulaşık çamaşır yıkayın çocuk doğurun elinizin hamuruyla er kişinin işlerine karışmayın.
bana yemek ısmarlamak için geliyorlar.

Edit: ulan ne pinti çıktınız be tamam ben kendime ısmarlarım.
çok sağlam sorudur. evlerinin camını temizlemezler yerleri utanmadan analarına sildirirler sözlüğe gelip az kullanılmış 2 el erkek peşinde koşarlar. yazık ya.
halk arasında saçı uzun aklı kısa denen karı kız zevatlara istinaden sorulan marjinal sorudur. lan bunların bi fikir ürettiği var mı yok başlık açtıkları var mı yok en ufak bilgi verdikleri var mı yok ee o zaman ne bka burada duruyorsıunuz derler admama gidin çamaşır bulaşık yıkayın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar