bugün

Merak içeren bir soru cümlesi.

Arkadaşlar, üç aya yakındır sözlüğe uğramıyorum. Bu süreçte tema dışında değişen bir şey oldu mu? Sözlük artık daha entelektüel konuşmaların geçtiği bir mecra olma yolunda emin adımlarla ilerliyor mu yoksa hâlâ mahşerin beş atlısı olan göt, meme, kavga, kaos ve siyaset etrafında devam mı? Hee bir de çük atanlar vardı, lan bari o yok artık, problemi kökünden kesip kurtulduk deyin. Artık google'a uludağ sözlük yazınca göt fotoğrafı da çıkmıyor. Muhtemelen ups boobs da göt fotoğrafı paylaşmayı bırakmış, buradan onu anlıyorum. Bir devrin daha sonuna gelinmiş sözlükte. Götçü arkadaşlar adına üzüldüm. Neyse, Bir saat falan takılayım bakalım. durumlar nasılmış görelim.
Aslında vardı ama ta ki o genital bölge krizi oluncaya kadar. Zaten sözlükçe dibe çöktük o zaman. Ulunun kara perşembesiydi resmen.
batı cephesinde yeni bir şey yok dostum. her şey bıraktığın gibi…Su içtiğin bardak masada..ruj izin bardağın kenarında.
sıkıcı saçma başlıklar mars ta hayat vardır bu sözlükte yok.
sözlük mehter takımı gibidir, iki ileri bir geri.
daha iyi olması için gereken adımları attım..
Sözlüğe bir umut adam akıllı başlıklar açılmıştır da 2-3 entry girer çıkarım diye girdim, kusarak geri çıkıyorum. Bu nedir arkadaşlar?
Niye sözlük apış arası kokuyor? Hepiniz hala 15 yaşında mısınız? iğrenç. iyiye gitmeyi geçtim sözlük bir yere gidemiyor.
(bkz: daha beter len)
Bitkisel hayatta şuan. Fişi çekmeye bakıyor gibi bir hali var. Son dört beş yıldır hep aynı seyirde.
(bkz: korkarım cevabı beğenmeyeceksin)
görsel
Sence?
görsel
Olmaz mı? Anlamak için başlıklara bakmak kafi.
Ben pek görmüyorum. Gerçi bu gibi değerlendirmeleri ekşi de olsam mehmetcengizlerdim * modunda yapmakta olduğumu fark ediyorum da.. sorun daha farklı. Sorun başlıktaki soruyu kafaya takanların ortamı hakkıyla kontrol edebilecek imkanlara sahip olmaması diye düşünüyorum.