bugün

kız olmak. ve feminen nick almak. siz hiç merak etmeyin onlar gelir sizi bulur.
başlık: dolgun göğüs

entry:

--spoiler--
sıcaklarda çekilmeyen, hele ki uzun boy ve beyaz tenle birleştiğinde aşırı dikkat çeken ve kıskanç sevgilinizle ayrılmanıza dahi sebebiyet verebilecek olmaz olasıca şey. mühühü
--spoiler--

ya da

başlık: esmer yeşil gözlü uzun boylu erkek

entry:

--spoiler--
hangi kızın karakteriniz, hangisinin dış görüntünüz için yaklaştığını bilemeyeceğiniz, ömür boyu mutsuzluğa mahkum eden özellikler bütünü. of of çok dertliyim
--spoiler--
iğneyide başkasına,çuvaldızıda başkasına batırmaktır.
sözlükte artılayan az, eksileyen çok olduğuna göre dikkat çekmenin yolu dikkati negatif yönde çekmektir. eşcinsellere küfür etmek, belli bir müzik türüne ve dinleyicisine hakaret etmek, aşırı dinci beyanlarda bulunmak bu yollardan birkaçıdır. karmanın yüksek olması önemli değil. misal bluevelve. bakın karmasına, yüksek mi? hayır. ama adam uludağ sözlükte kültür ikonu. işi biliyor adam.

(bkz: bir kültür ikonu olarak bluevelve)
erkekler için en iyi yöntem saldırganlıktır sözlük gibi curcunalı yerlerde. saldırın önünüze kim gelirse hakaret etmeden tüm zekanızı kullanarak saldırın.
bir diğer yöntem de kızlar için :bol bol cinsel içerikli entry girin hemen farkedilirsiniz.
mini etekli başlıklar açmak.
ezik bir isteğe ulaşmanın yollarıdır. fark edilsem ne olur , fark edilmesem ne olur, burada hepimiz basit bir logaritmanın monitörden yansımayız. fark edilmek istiyorsan, sokağa çık, ntv kameralarını istanbula çevirdiğinde önüne geç ve bir nah çek hepimize, bütün türkiye seni konuşsun...
farkedilince çikilop 12 li mi veriliyor diye düşünmeye sevkeder.
farkedilip edilmemek sorun değil aslında fikrimle burdayım farkedilsemde farkedilmesemde.
adımın anıldığında insanların aklına küfür gelmiyorsa benim için yeterli bir ölçüdür.
buna benzer başlıklar işe yarayacaktır. *
şakası bir yana gündelik hayattaki arkdaaşlarınızda burada ise bu konuda bir hayli avantajlısınızdır.

bir diğer yöntem gerçekten başlık sıçmaktır. sansasyonel başlıklar her zaman işe yarar.
(bkz: yazmak)
kız olduğunu belli eden entrylerdir.
ateistim diye bağırıp, bununlada kalmayıp diğer dinlere "ot, bok, meme, göt" demek en etkili yoludur. (islam makûldur, sebebi çoğunluktur)
(bkz: attention whore)
bilmemkaç entry'ye rağmen karmanın düşük olması değildir, en önemlisi trolllük yapmaktır.
arayıp da bulunamayan yollardır. bunca zamandır entry kasarım daha fark edilmişliğim yoktur. entry kasmanın keyfini bireysel düzeyde yaşamak dar gelir oldu bana. lütfen yardım edin bu ademoğluna!