bugün

anonimlik takıntısını bir nebze törpüleyerek çözüm bulmamız gereken bir konu. ne öyle sanal bebek ile ya da siri ile bütün gün konuşuyormuşuz gibi dav®anmak?
birimiz ölse kimsenin haberi olmayacak ki belki de artık sözlükte yazmıyor dediğiniz, yüzlerce entrysini okuduğunuz, günlerce mesajlaştığınız yazarlar hayatını kaybetti. birbirimizden biraz haberimiz olsun ya, nasıl bir aileyiz diyeceğiz o zaman ya da diğer sözlüklerden ne farkımız kalacak? uludağ sözlük ailesi olarak artık kenetlenme vakti gelmiştir. gerçekten çok yazık...

(bkz: uludağ sözlük teki sıcak aile ortamı)
Büyük ihtimalle arkasından "bu da sözlüğü bıraktı" vesaire denilir.
insan ömrü fani, Nick altı bakidir.
endonezya'da yaşayan, her gün mesajlaşıp entryleştiğimiz tüm yazarlara buradan selam olsun...
sanki çokta umrunuzda ya? önce karması eksi olanlar ölsün hem.
Ben ölürsem büyük ihtimal haberiniz olur cenazeme beklerim helallik istenecek çok yazar var.
Biri silik biri yazar olmak üzere iki kişinin haberini kesin benden duyarsınız. Aynı şekilde benim haberimi de onlardan.

Olay habere gerek kalacak bir şey olmasın.
Keşke ailemin bile haberi olmasa. Onca yaygaraya ne gerek var.
Olmasın zaten. O yüzden burayı tercih ediyorum, anonim takılmak için.
Maalesef içinde bulduğumuz vahim durumdur.
içimizden birini toprak altına atsalar, kimsenin haberi olmayacak.
5-6 ay girmedim arayıp soran olmadı. Çok kırgınım o yüzden
ülkede hukuk kalmamış, darbe girişimi oluşmuş bunlar umurunuzda değilse, birimiz ölse haberimiz olsa ne olacak ulan?

birbirinizin cinsel organ paylaşımını göremeyecek olmanız mı önemli yoksa hepimize sokulan hukuksuzluk mu?
haberin olsa ne yapacaksın?
sanki helva kavurucan, yasin okucan.