bugün

Değiliz
Aramızda orospu çocukları var.
Palu’lar da aileydi hatırlatmak isterim. Müge anlı’ya katılan konukların çoğu da aile. Onlar gibi olmayalım da.
Evet tam aşkı memnu gibi aile ortamı var. Yaprak dökümü gibi de olabilir tam emin olamadım.
(bkz: palu ailesi)

beni reddeder misiniz rica etsem?
Ailede insanlar birbirine kerkinir mi? Ben sizinle aile değilim, götümden uzak durun. (bkz: swh)
Kabul etmesi biraz güç olsa da, bir parça doğruluğu olan tespit.
Berbat bir aile sayılabiliriz.

Özellikle sözlükte fesleğen gibi oturan yazarlar değilde, faaliyet gösteren, doğru ya da yanlış görüşlerini yazan aktif yazarlarla bir nebze aile gibi olduğumuz doğru.
Hepsinin ciğerini bilir hale geldik nerdeyse...
Mesela ben nerdeyse ilk cümlesinden, yazım tarzından kim olduğunu tahmin edebiliyorum artık.
Hangi yazar mantıklı, hangisi serseri, hangisi sempatik, hangisi takıntılı, hangisi Aslan gibi, hangisi eşek gibi, yaş aralıkları, algılama biçimleri, her şeyi biliyorum.

Güzel ve ideal bir aile olmadığımız kesin.
Birbirini yiyen kardeşler, sorumsuz anne baba...
Evimiz ali babanın çiftliğinden hallice afedersiniz!
Ama gene de eve geliyoruz işte... Hepimiz deliyiz yeminle!
addams family yanımızda normal kalır o zaman *
Aile içi sex var.
aranızda 2 milyon dolar para toplayıp bana havale ederek doğruluğu kanıtlanabilecek iddiadır. aileyiz madem birbirimizin ufak ihtiyaçlarını karşılayacağız böyle böyle. ilk ben söyledim başkası atlayıp aynı şeyi talep etmesin. önce ben.
Çekirdek aile değiliz. Çekirdek aile dışındaki aileden sayılan akrabalar da birbirini sevmez.

Sonuç olarak kimse birbirini sevmiyor ki birbirlerinin mutluluğunu kıskanıp eksileyenler var.
değiliz. tahir33 ya da meth men gibileri ile aile mi olunur?
sözlükte kimseyi tanımıyorum fakat ilgi orospusu ve abaza sayısı fazla. bunlarla bırak aile olmayı namaz kılmaya bile gitmem.
görsel
Erekte olanlara kızabilir miyiz?
Akraba evliliğini ritüel edinmiş Orta Doğu mantalitesine sahip Fars ve Arap kırmalarıyla ne gibi bir akrabalığım olabilir ki aile olalım?

Yapmayın arkadaşlar sözlükte soğutuyorsunuz.