bugün

bir hayli komigime giden durumdur, sözlük kodlamadan falan anlayan bir yazarın elinden çıktıgı belli olmakla beraber, yapan kişinin daha neler yapabilecegi tam bir muammadır.

işte o entry.
(bkz: #7634946)

silinirse diye alınmış caps;
görsel

edit; araştırmacı gazetecilik diye ben buna derim, taa nerelerden buldum geldim ben bu entryi ugur dündar halt etmiş yanımda.
(bkz: sözlüğün şanlı 5000 yıllık tarihi)
Olması çok zor hatta imkansızdır. Denilen başlık. Sözlükler diyarında bir entry parçası.*
supernatural bir vakadır. acilen kaya tuzu ve kutsal su stoğu yapılması gerekir.

ayrıca ürkütücü bir şekilde;

(bkz: entry ve nick uyumu)

edit:

garip bir detay olarak ise;

2010 - 1970= 40

tesadüf?

ey şakacı ruh, geldiysen üç kez tıklat.
(bkz: back to the future) *
- biz çanakkalelerden kurtuluş savaşlarından geldik...
sözlük yaratıcılarından biridir.
bence gidelim o entry'ye çapıt falan bağlayalım. bu işte bir iş var. eksi veren çarpılıyormuş diyorlar.
tarihin akışını değiştirecek bulgudur*.. sözlüklerin en eskisiyiz diyen ekşinin, bugün 18:00 sularında kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor.
olayın duyulması üzerine ssg ve kurmaylarının olağanüstü toplandığı, söz konusu entrynin montaj olup olmadığının araştırılması için özel bir ekip kurduğu basına sızan bilgiler arasında..

3 korner 1 elham- brüksel..
peşine zaten ordu darbe yaptı, müdahaleler olmasaydı kimbilir neredeydik.
göktürk yazıtlarında " bugün, dün, takip, ortam, ukte" butonlarının olma ihtimali kadar düşük olan ihtimal.
01.01.1970 - 26.03.2010

2010 - 1970 = 40 yapar

(bkz: mhp nin 40 yılı kutlu olsun)
işin esas garip kısmı herif entry'i 40 sene sonra editlemiş.
işte yıllar sonra gelen edit diye ben buna derim.
babamın ortaokulda aldığı ve hala sanki gökten inmiş gibi kutsal muamelesi yaptığı sözlükten bile eski sözlüğümüz varmış bee dedirten olay. babam bilse bu olayı caps alır çerçeveletip koyar valla. öylede manyak bir aileyiz.
(bkz: unix time)
(bkz: epoch)
Sözlük bug yedi demektir.
(bkz: maşallah)
Unixin bizlere 40. yıl namına yapmış olduğu şakadır.
mayalara göre her an yarra yering dir.
uludağ sözlüğün ne kadar köklü olduğunun göstergesi olabilir... lan yoksa? *
(bkz: daha bilgisayar yokken biz entry yazardık)
uludağ sözlük-1970'den beri...
(bkz: önce uludağ vardı) *
(bkz: #9466999)
(bkz: since 1970)