bugün

entry'ler (85)

interneti açınca girilen ilk üç site

facebook
donanımhaber
sahibinden.com

steam box

valve'dan son günlerde gelen haberler doğrultusunda çıkacağı kesin gibi görülen oyun konsolu.garip bir gamepad tasarımına sahip olması muhtemeldir,ayrıca içinde 8gb ram ve i7 bulunacağı da iddialar arasındadır.

sonik tornavida

Doctor Who TV Dizisinde, The Doctor'un sürekli kullandığı ve her işe yarayan sadece tahta üzerinde etkisiz olan uzaylı teknolojisinin son noktası.

yazuach

pek bir olayını göremedik kendisinin.içinde yatan psikopatı bir gün sinema tuvaletleri dışında bir yerlerde saçacak,biliyorum.

hiç ödev vermeyen öğretmen

Bilinen evrende varlığı söz konusu değildir.*

seks hayatını film isimleriyle tanımlamak

(bkz: inception)

otobüste gitar kutusuna vurmayanın kalmaması

Elinde ampli,bir köşeye sinmişken -muhtemelen- günden dönen teyzelerin tekmeleriyle mücadele etmekten daha kolay bir durumdur.

stairway to heaven

sözlerde açık bir şekilde ezoterik(simya) sembolizm kulanıldığı açıktır,son kısmının uyarı olduğu bile düşünülebilir sonuç olarak:
"Cause she knows sometimes words have two meanings"

since i ve been loving you

Erkek şarkısı,ayrılık sonrası dinleyip intihar etmelik olanından.

sözlük yazarlarının itirafları

off,bitti.çok şey.bu kadar.

sarı göz

gerçekten sahip olan bir arkadaşım var,kızın gözü bildiğin sarı,saçıyla falan aynı böyle baktığında.
tanım:sarı olan göz rengi.

macpup

Puppy Linux'tan modifiye edilmiş bir dağıtım.E17 masaüstü ve JWM ile geliyor.Sloganı çok hoş:"Beauty of Linux",küçük boyutlu bir dağıtım.Bazı küçük problemleri dışında kullanımı rahat.

p.s.:Türkçe klavye için:konsola "setxkbmap -layout tr" yazmanız yeterli.

bad obsession

"she's just a cunt now." bölümüyle yaran parça.

guns n roses

Son albümlerine kötü diyen insanlara alışmışken,kendilerinin "yavşak müzik" ve "pop" yaptığını iddia edenleri görünce,"gördüğüne eksi basan ipne"ye dönüşmeme sebep olacak olan grup olacak.
p.s.:Guns ile ilişkim "bad obsession" seviyesindedir.

fpsece

CE temelli ve şimdi de Android üzerinden ps1 oyunları oynamanıza yarayan candan emülatör,kötü zaman dostu.Tabii ki sağlam özellikler gerektiriyor,yoksa 15 fps ile oyun oynayabiliyorsunuz. link: http://www.fpsece.net/

tiki metalci

slipknot,soad,linkin park dinlerler.Nu-metal'in en iyi tür olduğunu savunurlar."Metallica?" deseniz "Nothing Else Matters?" derler,gitar çalarken N.E.M. çalıp yanındaki kankileri tarafından "oo süpersin" tezahuratlarına maruz kalırlar,gereksizdirler.

p.s.:çoğu gizli rihanna fanıdır.

fkar

"ühüü benim nick altı entryim niye yok?",dedirten yazardır.
p.s.:işin korkunç yanı: 7.nesilim.

lg eıgen gm735

dandiktir,ama fPSeCE çalıştırdığı için candır.*

yedinci nesil yazar zekası

(bkz: nouveangenrephobia) genelleme yapmanın doğruluğu tartışılır.

robin finck

this i love solosunu attığına inanmadığım gitarist.