bugün

iq seviyelerinin 2'li hanelerde dolaştığı yerlerde pek bulunmamam münasebetiyle kendimi de dahil ettiğim hödö.
fakat yine de birebir, başbaşa zirvelere açığım.
entrylerinde kaşıntı olduğunu belli eden yazardır. cesaret edemez...
zirvenin nerde olduğundan habersiz yazardır.
http://www.youtube.com/wa...mp;v=nLN72sR9w0M&NR=1 aman kaybolmasın
Üşengeç, sokağa çıkmayan, dış dünyaya ilgisiz (yani benim gibi) kişilerin işsizlikten sözlüklere yazar olduğu için. oldukça mantıklı hareket edecek yazardır.
aralarında olmadığım yazar. ilk fırsatta bir zirveye katılacağım.
zinadan zinaya koşmayacak yazardır.
(bkz: sikmeseler bari)
(bkz: buyrun benim)
benim galiba bu. Hic zirveye gidemicem herhalde cunku bulundugum yerde pek zirve duzenlenmiyor duzenlensede kimse gelmiyor.
sözlüğü sadece sözlük amaçlı kullanan yazardır. arkadaş edinmek gibi bir derdi yoktur. (bkz: ben)
valla benimdir.
Bir defa katılmaya karar verip, ağzının payını almış yazarlardır.
Lan 3 kişiyle zirve mi olur amk!!!
(bkz: 6 haziran 2013 Gavur izmir Zirvesi)
Benimdir arkadaş, bundan sonra zirve var demesinler bana.*
--spoiler--
etme çoluk çocukla muhabbet küstürürsün, silme götünü cam kırığıyla kestirirsin.
--spoiler--

düsturu ile yaşayan yazardır. gerek yok, zirve dediğin kalabalık olmaz. ikişer kişilik mini zirveler candır. gerisi teferruatlı iş.
o sarhoş olur, bu çıkar çocuğun yaşında ileri geri konuşur, bi diğerine bakarsın gözü başı ayrı yerde.

kimse bana zirvelerin eğlenmek sosyalleşmek için falan olduğunu söylemesin, kalbini kırarım. beğendiğin hatunu alıp götürmek için yapılan toplantılar olup, bunu aleni bir şekilde açıklayamadığın birleşimlerdir zirveler. *
Alkollü ortam olursa ne yazikki benimdir.