bugün

mesainin daha bitmemesi.
midem ağırıyor.
mustafa kemal atatürk'ten nefret edenlerin hala bu ülkede barındırılıyor olması.
Yararlı bir başlık arayu arayu bulamamam.
2 hafta sonra vizeler olmasına rağmen bir gram çalışma isteğinin olmaması.
saat 16:47 olmasına rağmen çalışacak bi gram enerjimin kalmadı. ayrıca bugünün 6. kupa çayını da içiyorum. kansızlıktan gebericem lan.
1 saat olmasına rağmen sevgilinin mesaj atmaması.
sabah saat 8.30'dan beri mutabakat peşinden koşuyorum. iyi de bu benim işim değil ki aminko.
istediğim şeyler olmuyor, istemediğim şeyler oluyor..
burada başka bişey yazmalıydı.
bazı şeyler kötü ve kesin bi şekilde bitmiş.
vizeler,faturalar,kiraya 5 gün kalması ve paranın 10 gün sonra gelecek olması,sevdiğim kıza açılamamak.*
ortalıkta dolanan bir sürü it olmasına rağmen iki noktalama işareti yüzünden çaylaklığa düşürülmek. yok yok ağlamıyorum. gözüme bir şey kaçtı.
beğendiğim birini uzaktan izlediğim sürece her şey güzel...ne zaman ki zeka seviyesini belli edecek yakınlığa geliyor işte o zaman 'bum'.
Yarına araştırmam gereken iki makalenin olması, Yunanistan'dan Türkiye' ye yolladığım mektubun üçüncü haftanın son bulmasına rağmen hala ulaşmaması, eleman bi de mesaj atmayı kesti. Çok canım sıkkın be sözlük.
sevdiğin birini unutmakla ümit etmek arasında ince bir çizginin ortasında kalırsınız ya o çizgide olmak üzüyor beni.
çizginin hangi tarafaına gideceğini bilmiyor insan.
Football Manager 2008'de Newcastle united'ı almam. Matias fernandez, Aissati, ibrahim Afellay, Diakhate, Vilar, Eduardo, Postiga gibi adamları takıma katmama rağmen çok kolay gol yiyiyorum arkadaş yaa. 2 farklı öne geçsem dahi skoru koruyamıyor adamlar, ne yapsam ne etsem olmuyor. Bir yandan üzülürken öteki yandan sinir krizi geçirmek üzereyim.
ondan uzakta olmak beni çok üzüyor.
sol frame de düzgün bir başlık olmaması. çok üzgünüm şuan sözlük yastayım hiç kimse bilmiyor.
sevgilimin olmaması. pehh üzüldüğüm şeye bak.
Sigaram bitti.
iş yerinde olmak.
sigaranında paranında bitmiş olması.
hafta sonu hasta olup dışarı çıkamamak.
Otobüste ayakta olmam ve zor şartlar altında bu entryi giriyor olmam.