popstar abidin ve bbg melih şu anda ne yapıyor acaba? liseliler bu karakterleri bilmez orası ayrı konu. fakat az önce bi anda aklıma geldiler aq düşünmekten kendimi alamıyorum. soru çok net; popstar abidin ve bbg melih şu anda ne yapıyor acaba?
tantuni sevmeyen mersinli akşam akşam bbg melih ve popstar abidin'i neden düşünüyor?

bu kadar hayatında iz bırakmış olacak kadar ne yaptılar?

babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
keşke şu uludağ sözlüğe yazar alımı bi on on beş yıl durdurulsa da şu trollerin ayıklanması yapılsa diye düşünmekteyim. bildiğiniz çöplük lan burası( değerli yazarları tenzih ederim )
(bkz: o)
birbiriyle evlenen sevdiğim iki eski arkadaşımı kaçtır rüyamda görüyorum. her seferinde mutlaka gözyaşı var.
geçen gece ki rüyamda ise ben ağlıyordum. bu kaçıncı bilmiyorum ama nasıllar iyiler mi acaba. neden bu kadar sık görüyorum merak içindeyim. istesem her türlü bulurum istesem ama olmaz.
keşke şu an battaniyenin altında sevgilimle üç adam izleyebilsem diyedüşünüyordum.
uykuuuuu
yalnızlıktan kurtulma yolları.
o.
o'nun etrafındaki kişiler nesneler.
hani kızlar teklif edecekti.
dışlamayın ama geometri proje ödevim.
pazartesi sigaraya nereden para bulunacağı.
Bi sigara daha yaksam mı ya?
kusacağım galiba. umarım kusmam. ama ya kusarsam. neyse şimdi uyursam kusmam. ama ya uyuyamayıp kusarsam. öf ben bir sigara içersem kusmam o halde.
uhut savaşında okçular niye o tepeyi bıraktı?

niye amına koyim niye gittiniz olm o tepeden a.k
bu Acun niye hep ayni tisortu giyiyor?
uzun uzun zaman sonra bana tekrar bazı şeyleri hissetmeyi öğretebilir misin adam diye sorası geliyor insan'ın. sorulmaz ama yahû. ı-ıh.
pegasus reklamının gazına geldim diyelim ilk tercihim kebap yemek için antep'e gitmek mi olur? ben böyle sorunun taaaa...
Ne olurdu herşey kontrolden çıkmasaydı. En sevdiğin insanın gözünde gelinecek en berbat hale gelmek ne demek. Ben böyle olmasını ister miydim. Ama en küçük bir şansı çok görüyorlar insana. Beynimde bin tane düşünce var. Ya bu akşam cozulecek yada ben kendi yöntemlerimle bütün düşünceleri her şeyi yok edicem başka çıkari kalmadı.
Anneannem çay koyacak mı?tek düşündüğüm bu
eve gidip yemeği kim yapacak şimdi?
Adolf hitleri resim dersine almayan öğretmeni...evet evet bildiğin bunu düşünüyorum amk. alsaydı eger bunca kan bunca vahşet olmayacaktı.
Hepinize günaydın Sözlük.
Ne yemek yapsam?
Yav bu internette çok karı kız dolanıyormuş doğru mu ? günlerdir bunu düşünmekteyim valla.
şuraya kıvrılıp uyusam mı ki ve benim klavyem de niye ı yok ğ ş yok sinir oluyorum hayır bir entry editliyecem bu harflerde olmuyor sonra neymiş onuncu nesil değilmi bık bık bık...