bugün

evin yanına bir tünel kazıp gizli bir oda açmak ve dilediğim eşyalarla döşemek, canım istediğinde oraya gidebilmek.
az kişilik uçakla tropikal ülkelere gidip tropik meyve toplamak.
böyle uçuk birer hayaldi bizimkisi..
bir buluş yapmak hala geçerli.
Cips paketinin içinden 50 tl çıkartıp bakkalda ne varsa hepsini almak. Olmadı.
Sihirbaz olmayı çok isterdim. Nesneleri ortadan kaybetme fikri her zaman ilgimi çekmişti. Sonradan anladım bir şeyleri kaybetmek için sihirbaz olmanın gerekmediğini. ;(((.
Kucuklugumden beri kalecilik yaptim hep butun maclarda. Allah icin iyiydim de yasim ilerledikce ama boyum uzamadi 1.70te kaldim ve daha sonrasinda da benim hevesim kalmadi futbola. Bir hayalim daha söndü gitti.
Astronot olmak istiyordum. Satürn'ü Neptün'ü yakından görmek ve uzay boşluğunda uçmak.
Her çocuğun aklı beş karış havadadır da benim ki baya havadaymış sanırım.
ünlü bir komutan, kahraman olmayı hayal ederdim ama bunun gerçek olmayacağını bildiğimden tarihçi olmak istemiştim. tarihi sevdiğimden olsa gerek 9 yaşında koskoca akademik kitapları okumak benim hobileri arasındaydı. övünmek için söylemiyorum 11 yaşındayken bir üniversite öğrencisinden dahi çok tarih bilgim vardı.

tabi daha sonra bilim, sanat, kültür gibi alanlara yöneldim. sürekli bir merak ve bilgi açlığı vardı bende derken genel kültür bilgisini zirveye taşıdım.

sonrası mı? boşver uzun hikaye.
Koşmayı severdim. Ünlü bir atlet olmak isterdim.
Geleceğe dönüş filminin aracı olan dmc deloreana binmek idi gerçek oldu hemde 3 kere binmek hemde Türkiye'de.
Haber spikeri olmak istiyordum.
ben hep formula1 pilotu olmak isterdim. hala da özenirim.
Disneyland'a ve amerika'ya gitmekti.
Sonuç: Gittim.
(bkz: Hayaldi gerçek oldu)
marangoz veya arkeolog olmakti.
Çocukken hayalim yoktu hayal nedir bilmiyodum iste mutlulukta orda saklıydı galiba.Ama elhamdülillah simdide mutluyum.
Ertesi gün unutulan, her güne farklı hayal. Çünkü hergün farklı heyecan.
Doktor olmak. Çok standart bir çocukmuşum.
Cocukken hic hayal kurmazdim acikcasi.
Uzunyol soforu olmakti ama simdi yok takografti yok radardi yok eds ydi sofor olmaninda tadi tuzu kalmadi.
Su an sadece kendime ait bir otobus karavan istiyorum.
Senarist olmayı istiyordum eskiden.
imam olmak. olduk hamdolsun...
millet vekili olmak. adım adım gidiyoruz bakalım. daha çok var ama hayırlısı.
Dünya yı ele geçirmek.
askeri pilot olmak.
sabiha gökçen'i anlatan bi kitabı okuyunca gaza gelmiştim çok istiyordum ama maalesef hayallerimin içine sıçan insan kadrosu var hayatımda.
Sihirli güçlere sahip olmak.
Yazar ve ressam olmak.