bugün

entry'ler (153)

gündüz uyuyan gece yaşayan insan

Sağlıksız bir yaşam tarzı benimsemiştir.

mutlu olmayı nasıl başarıyorsunuz

"Daha kötü de olabilirdi her şey" diyorum. Sonra istemsizce mutlu oluyorum.

ahlak tesadüfen ortaya çıkmıştır

Beyinleriniz de tesadüfen ortaya çıkabilse.

sabah kalkınca söylenen ilk cümle

Kahvaltıda ne yesem ki. Ben bunu diyorum.

üniversitenin ilk günü icin öneriler

Öncelikle rahat olun diyeceğim ama illaki heyecanlanıyor insan. Ders olmaz zaten arkadaş falan edinmeye bakın ama çok da samimi davranmayın hemen. o mesafeyi ayarlamak önemli çünkü ilk günlerde konuştuğunuz insanlarla sonradan pek de muhatap olmayabilirsiniz. kulüplere girmek için de ilk gün çok erken aklınızda bulunsun. Düşünerek hareket etmek her zaman iyidir.

kocasının açık giyinmesine ses çıkarmayan kadın

Yine başlık açabilmek için beyinler zorlanmış.

yazarların şu an bulunmak istedikleri mekan

Sakin, insan olmayan, ağaçlık, bir yerlerden su sesi gelen huzurlu bir mekan.

7 eylül 2017 türkiye letonya basketbol maçı

Çok uğraştılar ama olmadı. hemen enerjisi düşüyor bizim takımın. sadece cedi sonuna kadar uğraşıyor. Olmaz böyle.

Hakem taraflı resmen.

içim daralıyor valla izlerken.

Elimizden topları kaçırmasak iyi olacak. Aslında kazanabileceğimiz bir maç ama daha mantıklı oynarlarsa.

ulu orta memesini çıkarıp veledini emziren anne

Ya ne saçma şey bu. Ben bu zamana kadar bu şekilde emzirmedi diye çocuğu açlıktan öleni falan görmedim. Bir türlü anlayamadınız insanlarla beraber bulunduğunuz sosyal hayatta kendi kafanıza göre yaşayamazsınız. yaşamaya çalışırsanız da gelen tepkilere saygı duyacaksınız.

ezanların sustuğu gün

Ne kadar sefil yaratıklarsınız. Bu ülkede rahatsız olacak ezanı mı buldunuz? Hayır ne sanıyorsunuz ezanın susmasıyla feraha çıkacağınızı mı? Yazdıklarınız sefalet ve cehalet kokuyor.

evinde şort giyen kadını yöneticiye şikayet etmek

Valla dikizlenmek istemiyorsan perdeni çekeceksin. ha yok ben perde sevmiyorum diyorsan o zaman benim evimi dikizliyorlar demeyeceksin. ayrıca yazmış bazıları isterse çıplak gezer falan diye, karşı binadan insanlar seni görebiliyorsa gezemezsin efendim. Kimse cama çıktığında senin vücudunla karşılaşmak zorunda değil. O zaman bakmasıncılara da şunu diyorum direkt cama çıktığında öylesine etrafa bakıp hava alırken de görebilirsin yani illa onun camına baktıkları için değil. Bu da yeterince rahatsız eder zaten.

evlenir evlenmez çocuk yapan çift

Kendilerini hazır hissediyorlardır ruhsal ve bedensel yönden. Çocukta seviyorlardır yaparlar. Garip bir durum değil bence.

ayrılmak istiyorum başkası var

Resmen dram.

5 eylül 2017 türkiye belçika maçı

Şükür ya. Sonucu sevindiren maç.

kapağı güzel olmayan kitap okunmaz

Kapağını ne yapacaksınız. içi okunacak onun.

2 erkeği aynı anda idare eden kız

Pek hayırlı bir kız değildir.

tüm insanlık sizi duyuyor ne söylemek isterdiniz

Bir gün öleceğinizi unutmadan yaşayın.