Her insan gibi onlarında bazı kişilere zor durumda kaldıkları zaman söyledikleri yalanlar vardır. Bazıları canlarını yakmış, bazıları onları kurtarmış bazıları ise birileri ile aralarını bozmuştur.

Rejim yapmaya başladığım ilk zamanlar. Doktor liste yazıyor haftalık olarak ve hiç bozmamam konusunda beni uyarıyor sürekli. Ne yalan söyleyeyim, her doktor çıkışı bir burger,mcdonalds patlattım. Şimdilerde kurtuldum kilolardan da geriye dönüp baktığımda iyi ki yemişim. Ah yalan ah...
arkadaşlarıma çıktığım tüm hatunlar için " yedim lan ben onları" diye seslenişim.
ama bazılarını yemiştim.yemek neyse.
işte yine puromu tüttürürken, bir yandan da şarabımı yudumluyorum... diye başlayan entryler.
40 yaşındayım 3 çocuk babasıyım emekliyim yalnızım.
veya Üniversiteliyim evde geyiğine takılıyoruz baba ya vs..
Bir gün kızlarlayız bilader... Sonra bana dedi arlarından en iyisi sensin... gibi devam eden entrylerde olabilir.
sözlük yazarlarının itirafları başlığı altında itiraf ettikleri yalanlardır.
çok pis yakışılıyım valla bak.
(bkz: kızıl saçlı ve güzelim)
-Valla altıncı nesil yazar değilim aşkım
-Hadi len oradan bilgisayarın açık kalmış gördüm.Terk ediyorum seni
-arkadaşımın şifresiyle girdim
-zaten gay olmandan kuşkulanıyodum.3 aydır tık yok.kızlara da bakmıyon.heryerde de bodyci resimleri
At yalanı, editle inanmayanı dedirten yalanlardır.
zaman zaman çakal yazar söylemidir.

-arkadaşlar sanırım ''iyi oylanan entryler''sisteminde bir arıza var entrylerimi bir oylar mısınız? sorun varsa moderasyona bildireyim.*
-aramaya inanırım
-yalanını sikeyim.

(bkz: sözlük yazarlarının yalanları)

edit: fes başıma fes başıma püskülü ben olayım...
desti izdivaç ı izlemiyorum. akşamları yuutuptan izliyorum. oda arkadaşlarımı uyuuuuutup.
açtığım tüm başlıklar tutuyor anlamadım nasıl bir insanım ben.
entry girmeden önce iki kez düşünüyorum, düşündüğümü yazıp yazdığımı siliyor tekrar başa dönüyorum...*
şu ana kadar hiçbir entry'yi gammazlamadım.
daniel guiza nın fenerden gitmesini istiyorum.
35 cm.*
ben hiç yalan söylemem.
sözlükteki tüm yazarların doğrucu davut olduğuna nickim gibi eminim.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
şehit oldum hala 5 vakit namaz kılıyorum. o da yetmiyor entry giriyorum kardeş sen de dene güzel oluyor. bir kıvılcım böyle, süper oluyor! (bkz: beş vakit namaz kılmayan şehit) (bkz: #8413882)
şu an tuvalette *ıçarken aynı anda bu entry i girmiyorum... *
hic kufur etmem.
inci sözlük' te yazar hesabım yok.