bugün

aşkım dersteyim.
bana bak think biliyorum çocuk bakıcısı gibi oldun da gel şu bizim minaya bu akşamlık bak yaa hanımla bir romantik yemek yiyeceğiz ne zamandır yalnız kalamadık.şokta olduğunu biliyorum hadi görüşürüz.
hava durumu. yarın hava sisli. en düşük sıcaklık 9, en yüksek sıcaklık 16.
topuklar kırılmasın sonra .
Hava Durumu: Istanbul Pers: 16/12 P.çok bulutlu...
"çiçekler için çok teşekkür, seni seviyorum. ben çok uzun zamandır yaprak bile almamıştım"
tgb-acil 0 rh + kana ihtiyaç vardır. kan verebilecek durumdaki arkadaşlar 05416061644 numaları telefonla iletişime geçebilirler.
'param yok.'
''hahahaha çıkarsın inşallah''
kuzum eğer müsaitsen bi arayabilir misin?
''ara bi'' böyle kibar arkadaşlarım var işte, beni mutlu eden mesajlar atarlar ha bire. *
amudakalksak iyi günler, 16.11.2012 19:48 itibari ile uludag sözlük yazarlığınız onaylandı. aramıza hoş geldiniz.
haftalık sadece 3 TL ile canım ailem paketi artık cebinizde aile yazıp 2222'ye gönderin.
hangi şarkıyı dinliyorsun.
Tebrikler, KAZANDINIZ! Nesine.com'da 14.11.2012 17:29 tarihinde oynadiginiz kuponunuz size 500,69 TL KAZANDIRDI. Sansiniz acik olsun! Nesine.com
"sen gel burdan geceriz, kask kalsin."
yarına kadar 750 ytl hesabımda olsun.
çatlak ne zaman büyüyeceksin merak ediyorum senin gibisini ömrümde görmedim rastlamadım.
fırsaat. heryöne 250 dakika sadece 19 tl.
"dandini dandini danalı bebek; ağzını yüzünü dağıtmak gerek."
şimdi tuttun eşeğin zikini. . .

Kim attı bilmiyorum. Ama bi bulursam onu zikinden tavana asacağım.
yves rocher magazalarında tek kullanimlik buyuk fırsatınız bugun basliyor: 400'den fazla urunde net %30 indirim ve alisverisinize orjinal boy allik hediye!
--spoiler--
getirdiklerimi beğenmedim değil mi :(
--spoiler--
~
insan beğenmese bile bu mesajdan sonra beğenesi tutar*
birazdan geleceğim gülüm az sabret.
kanka arama hakkın varsa arasana ya bisey sorcam.