bugün

Ders çalışmam lâzım ama canım çok fazla kitap okumak istiyor bu ikisi arasında kalmaktan nifrit idiyirim.
Eh o zaman bir bölüm dizi izleyip uyuyalım ahjahj.
Bu başlığı oldum olası anlayamayacağım. Ulan bütün sözlük zaten bunun için var yav. Yıllardır görür görür düşünüp yazmazdım. Oh be rahatladım.
Başarılarının devamını skeyim.
Sugar daddyimi kaybettim bulan varsa dm atarsa sevinirim.
her şeyin iyi gittiğine dair kendime yalan söyleyip duruyorum.
görsel
Başka insanları bana tercih edenleri kalkipta hala önemseyecek değilim. Duygusal birisi olabilirim ama canımı yakan kişi zerre umrumda olmaz duygusuz bir insana dönüşürüm. Böyle olmama sebep olan insanlar düşünsün ergence tavır içine gireceğine. Kızlara zerre güven olmaz seni kaybetmekten korkuyorum diyen kız ertesi gün başkasını bana tercih ediyorsa kimse karakterden bahsetmesin kendini de kandırmasın. Kimsenin kimseyi kullanmaya iyi niyetini suistimal etmeye hakkı yok. Hakkimi da helal etmiyorum.
Bir yaz daha kayıp gidiyor ellerimin arasından ve ben hiçbir şey yapamıyorum.

Ama pes etmek de yok. Bu zinciri bir yerde kırmam gerekiyor artık.
oturuyorum bir plan yapayım diyorum nasıl gidebilirim ama tamamen elimde olan hiçbir şey yok. ne kadar çekilmez bir insanım. allahım aç önümü gidebileyim, kalamıyorum.

uzun zaman sonra bugün aklıma geldin. kalmaya ufacık bir umudum sendin ama beni yalanlarınla bırakıp gittin. ilk gün bile içimden kötü bir şey geçmemişti ama bugün kendimi tutamadım, yalnızlık hissi çöksün yüreğine de seni ömür boyu bırakmasın.

ben uzun yaşamayacağım sanırım, geriye bir şeyde bırakamayacağım.
Arkadaşlar biraz hayal kuralım mı? Düşünsenize ing. Puanımı istediğim seviyeye yükseltmişim. Sonra istediğim üni.e doktora için başvurmuşum (üni. Yi açıklamayayım ya belki olur) ondan sonra bir bakmışsın doktoraya kabul edilmişim (buralar hep kalp kalp kalp gülücük gülücük gülücük gözlüklü surat gözlüklü surat gözlüklü surat) öyle işte arkadaşlar var bizim de kendimize göre küçük hayallerimiz dua edin de olsun. Çok istiyorum diye annem kızıyor çok istedin mi olmaz diyor. Bence yanlış asıl etinle kemiğinle istediğinde olur.
Bıktım. Kavgadan, Gürültüden, gerginlikten, kaostan bitmek bilmeyen mutsuzluktan bıktım. Ben her şeyin başladığı yere dönmek istiyorum. kendimi ait hissettiğim tek yer, rüyalarımda bile hâlâ kendimi gördüğüm yer olan doğduğum, büyüdüğüm eve dönmek istiyorum. Yoruldum, sadece gitmek istiyorum ama gidemiyorum. Ne geri dönebiliyorum, ne de ileri gidebiliyorum.
Manga Eurovision'da birinci olmalıydı.
Hayatı boyunca yanlış tercihler yapmış insanlarla dolu etrafım. Hayat hep size bok gibi davranıyor zaten. Hep siz haklısınız, hep siz kendinizi ifade bağıra çağıra ifade etmelisiniz. Bencillik akıyor paçalarınızdan hâlâ benim kadar seni düşünen olmaz diyorsunuz. Şaka gibisiniz. Eğer yoksa yoktur. Yoktan var olmaz. Varken koyarsan birikir ama varken de hep bana hep bana dersen o da yok olur. Asla doyurulamazsınız. Şu şu şu hallolsun başka da bir şey istemem diyorsunuz. Her zaman istersiniz. Her şey sizin olamaz. Zamanı gelmemiş şeyleri sırf siz istiyorsunuz diye yaratamayız. Sırf sizin için dönmüyor bu dünyâ dönmeyecek de. Aldığınız yanlış kararların bedelini ödeyeceksiniz. Aksi artık tiyatro oyunu sahnesinde olur. Biraz da siz ezilin bakalım, nasıl oluyormuş. Çok eğitimlisiniz falan ya hani maşallah. Lan senin her yerin eğitim olsa ne? Yanında ananın çalışmaktan beli bükülse merhamete gelip yardıma gitmezsin de ay ben o kadar okudum yaea bunu mu yapıcam dersiniz. Ama oturduğunuz yerde her şey sizi bulsun da istersiniz. Onu istersini, bunu istersiniz, eh şu da sizin olsun, buyrun buyrun hiççç çekinmeyin. Nasılsa çoktan ah aldınız.
iş bulamayacağımı sanıyordum iyi kötü bir iş bulabildim. allah bütün işsizlere yardım etsin. amin çok amin. çok kötü bir durum olduğunu biliyorum. şimdi, seveceğim aşık olacağım, onun da beni seveceği bir kız bulmanın zorluğunu düşünüyorum. sanki yok gibi geliyor, ama inşallah benim düşüncemin tersi çıkar. bizimde yüzümüz gülür mü be. gülmekten ziyade uzun ömürlü olsun. bılmıyorum nasıl olcak bu işler.
Bir bu eksikti
Aq ya.
dinciler hırsızdır

dikkat olun

donunuzu bile çalar götürürler.
Söyleyecek birseyim kalmadı artık kimseye. Çünkü aynı boklari anlatmaktan izah etmekten buhran geldi.
yazık bana, nevet.
Sadece mutlu olalım bir gün hepimiz.
biriyle konuşmaya başlıyorum ooo gece gündüz geyik felan o biçim. sonra öle bir an geliyor ki adam şak kesiyor muhabbeti. sebepsizce. hatta bir kere birisi "ofisteyim ya, müsait değilim. ben sana yazarım" dedi. ve bilin bakalım noldu? yazmadı efenim ! allah beni insanlar sıkıntıdan boş yapsın diye yaratmış. teşekkürler.
beni sürekli eksileyen asosyal manyak

sana yazdım bunu

şimdi yazın en güzel zamanı

oturmuşsun manyak manyak işlerle uğraşıyorsun

burada artım fazla diye ismail bana özel ikramiye falan vermiyor

aslında umurumda bile değil

sadece yazdığımı beğenip artılayanlara teşekkür ediyorum

hepsi bu

şu güzel hava da

asosyal asosyal takılacağına

dışarı çık gez

belki medeni olma yolunda bir kaç adım atarsın

senin eksilerin vız gelip

tırıs gidiyor

sadece vakti boş işlerle öldürdüğün için

sana acıyorum

olanı da, biteni de ; bu kadar

eksi tuşu sağda

yalnış basma.
insanlarla tartışmamak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum çünkü tartışmak istemiyorum. Biri kalbimi kırar diye. Kendi kendime tamir edemiyorum öyle kalıyor o kırık. Bir insanın karşısında gözlerim doluyor sonra. Çok sinirlerini yorum daha çok ağlayasım geliyor o zaman. Bir insanın karşısında ağlayacağıma kolumu keserim daha iyi.
kötüyüm, nevet.
Söylemek istediğim çok şey var. Nereden başlayacağımı bilemiyorum. Hangi birinden bahsetsem çözemedim. En iyisi hiç konuşmayayım ben. Teşekkürler.
surf mesa - I love you baby şarkısını ınstagram hikayede paylaşmayanı dövüyorlar galiba.