bugün

bu kadar nasıl değiştim inanamıyorum kendime. diyorum ki hatadır olur bir kere. ardından ikinci kez aynısını yapıyorum. sınandığım şey benim için büyük. allah ımın bana sabır vermesini, beni affetmesini, bugünlerden kurtulmayı diliyorum.
bugünüm aşırı güzel geçti,bilemiyorum altan seviyor gibiyim bu hayatı
hayatın bi anda bomboklaştığı köşeye geldim, selam.
Yarın yeni işimdeki ilk günüm. Hatta okul bittikten sonra, profesyonel anlamda alanım olan ilk iş günü, bir nevi kariyer başlangıcı yani. Sanırım biraz stresliyim.
Zaten ne zaman yeni bir şeye atılıyor olsam, öncesi gece uyuyamam böyle. Hep kendi kafamda senaryolar, diyaloglar üretirim. Okul açılacağı geceden heyecan yapan o hevesli çocuk da benim. Hayatımda artık güzel şeyler olmasına çok ihtiyacım var. Umarım her şey güzel olur.

(bkz: sözlüğü günlük olarak kullanmak)
iş arkadaşlarımın bazılarından nefret ediyorum ya. Zor durumdaki insanlara yardım etmek yerine tefeci gibi daha da üstüne gidip kullanmaya çalışıyorlar. Sinirden içim içimi yiyor allah hepsinin belasını versin ya gerçekten yürekten beddua ediyorum. inşallah gün gelip muhtaç olurlar bana ve ben kalbim gaddarlaşır da onlara asla yardım etmem.

Irkçı değilim ama ben bu o.... çocukları yüzünden kürtlerden nefret ediyorum para için kendilerini satar bunlar allah hepsinin tek tek belalarını versin.
Okulumu değiştirmek istiyorum ama son sene olduğu için öğretmenlerim ve arkadaşlarım hoş karşılamaz. Bu seneye kadar çok yakın olduğumuz arkadaşımla nedensizce uzaklaştık. Yaptığı her şey sinirimi bozuyor bir sebebi yokken. Neler oluyor psikolojime böyle?
Edit:derdimizi de mi paylaşmayalım? Niye eksilediniz anlamadım.
birisi çıksa da şu köşe nerede bir gösterse, hala dönemedik.
böyle düzenin bacaklarına çiçek atayım. kafam olmuş chop suey introsu gibi. ben gidiyorum sazım kalır, alın sapını. evinizin baş köşesine asın.
Geç oldu yatın sabah kalkamiyosunuz.
normalde çok üzüleceğim şeylere artık üzülemiyorum, bu hissizlik tam olarak ne zaman başladı bilmiyorum. ama altında bir kaç tanıdık imza var.
sözlükte yazma sebebim bir nevi uzaklaşma hissinden kaynaklıdır,kimse ile bir münakaşaya girmedim,bazıları sınırı çok zorladı ama ciddiye almadım,öyle herşey ciddiye alınmamalı,kendine zarar.
Neden her yazdığımı eksiliyorsunuz?
Pipili melemen.
En büyük intihar yaşamaktır, iyi geceler.
hiç. hiç bir şey. bazen her şey. bazen de böyle kesişimi.
sek votka, sek viski ve sek tekila içebiliyorum. bunları saymazsak pek bi numaram yok.

patates istiyorum. sürekli olarak patates kızartması yemek. baharatlı, baharatsız, peynirli, peynirsiz patates kızartması.

patates lütfen.
düzgün sevin amk.
besmele ile başlayın ilişkiye.
sonra mundar ediyonuz karşıdakini semeresini biz çekiyoz.
hatim indirsek iflah olmuyo.
ah be sözlük... insan niye mutluluğu heyecan ve bilinmezle değiştirmek isterki ? Bence bilinmezlikte mutluluktan daha büyük bir şey bulacağımızı zannettiğimizden. iki kız, iki seçim, mutluluk veya bilinmezlik... Neden bu kadar seçmesi zor ? Ve nasıl bir kalp nasıl iki kişiyide içinde saklayabilir ? Vicdan denen o cellat niye yargılamadan cezamızı keser ? Yanıyorum sözlük o celladın ellerinde o kalbin içinde günden düne soluyorum...
Sev aranır.
Ben senin; ablan, kız kardeşin, dostun, oyuncağın, sırdaşın, arkadaşın, rakibin, dert ortağınım. Üstelik hepsinde de ilkim. Biri bitse biri kalır. Seni asla öylece bırakmam. bundan ne senin ne de benim kurtuluşum yok. iyi ki de yok.
Çok erken pes ettik gibi, yüreğimde birşey var atamıyorum.
Herkes uyudu yine ben bir başıma kaldım. Olmayan birinin eksikliğini hissediyorum.
gözüm kapalı güvenebileceğim insanlar istiyorum.
siz kızların bekaretiyle giydiğiyle yaptığıyla onları yerdiğiniz ve özellikle izmirlilere yakıştırma yaptığınız sürece.

ben de sizin o minnacık pipilerinizle
maymun vari kıllarınızla
martı kaşlarınızla
güdüklüğünüzle
erken boşalmanızla
abazanlığınızla
sevişmeyi becerememenizle lak lak yapacağım.
tahin pekmez karışımı yaparken hep yanlışlıkla pekmezi daha fazla katıyorum. çıvdıvıcam.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar