bugün

Allah evsizlere, yakacak odunu, kömürü olmayanlara yardım ve etsin hafız hava soğuk vallahi.
telefona yağan bildirimler uyanmama sebep oldu. mesaj üstüne mesaj. gerçekten uyandım ve azmettim. birine ulaşmayı kafaya taktığımda duramıyorum zira merak. merak yüzünden hayatımdan geçen önemli önemsiz her insanı stalkluyorum arkadaş ben?! her neyse o da ne? yine bir engel. sinirlerim bozuldu. Şarjım da bitiyor lanet gitsin ya yether diyerek uyumak var ama nah uyurum. gitti güzelim piremses uykum.
yarın itibariyle izne ayrılıyorum sözlük. çok iyi hissediyorum. çünkü lanet bir raporu teslim etmek için 1 aydır beynimin her hücresi zonklayana kadar çalıştım. ve bu izni son dakikasına kadar hak ediyorum. 2017'ye kadar yokum iş yerinde. çok güzel planlarım var.
mesela dinlenicem.
evden dışarıya çıkmayı düşünmüyorum desem de kesin bi sebep bulur çıkarım ben. gezerim deniz kenarında. kordon boyu mis gibi. yılbaşı öncesi her yer ışıldar kesin.
alışveriş falan da yaparım. noel baba'dan beklentileri olan bi oğlum var *
sonra uzundur kenarda bıraktığım puzzle var. atina okulu. 2000 parça. onu bitiricem.
bir sürü kitap hazırladım. onları okuycam. hepsine aynı anda başlayıp hepsini aynı anda bitiricem.
evet evet sıcak kahvemle birlikte başucumdaki kitapları bitiricem.
sonra uzundur beynime kodladığım yazılarım var. kağıda geçmenin zamanı geldi.
film izliycem bir de. pek çok film. karakterler birbirine karışana kadar film izliycem.

sabah sabah aklıma gelenler bunlar. ama biliyorum ki dahası da var. *
başkalarını sürekli rahatsız eden, başkalarına zarar veren, yılışık bir tip; bir ara arkadaşıma kendisine kötü davranmadığı halde "inşallah senin çocuğun benim gibi olur." demişti. ileride duası kabul olur mu bilmem ama şöyle bir atasözü var: " itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı." aynı kişi yediği haltlara bakmadan hataylı bir kız arkadaş için önümüzde kız yanımızda yokken "çok açık giyiniyor. hareketleri şöyle böyle." demişti. kızı resmen o... yaptı. aklınca kıza düşman olacağımızı zannediyor. ama aynı kızı gördüğünde hiçbir şey yokmuş gibi yüzsüzce " merhaba, nasılsın?" diye selam verir. bazıları gerçekten mide bulandırıyor.
Hasta olduğum için yatıyorum ve kalkıp kendime bir bitkisel çay yapıp raffaello yiyecek gücüm yok.
Havale geçirirsem hakkınızı helal edin.
Güle güle pislen.*

Ed. Bitkisel ne aliminyum.
bırakın da insanlar rahat yaşasınlar.

bıktım dinlerinizden, ırklarınızdan, milliyetlerinizden, paranızdan, açgözlülüğünüzden, hırslarınızdan... her şeyinizden bıktım artık.

bırakın da nefes alalım biraz..
görsel
Rahat bir günümüz geçmiyor. Bunu bize yaşatanların Allah belasını versin. Canım Türkiye'min nereye gittiği hiç belli değil..

Hele ki şu son olay.
Gözümüzün dilinden anlayıp
Elimizin sırrını bilen
Herkes gitse de, kendisi baki kalana ihtiyaç büyük.
Saat 5 gibi uyuyakalmışım ve kalktığımda gün bitmiş.şimdi boş bakışlarla etrafı izliyorum.birden biten günleri sevmiyorum.
hava soğuk, gece ayaz var.

giymediğiniz, kullanmadığınız giysilerinizi sokağın kuytu bir köşesine kutu içinde yerleştirip koyarsanız, sokak hayvanlarını sevindirip size doğru baktığında mutlu olup, içinizde iyilik yapmanın hafifliğini hissedebilirsiniz.
Buradan da sıkıldım. Bünyeme tüküreyim.
olum ülkenın internet şalterini kim indirdi?
2 saat 50 dakikalık uykuyla bakalım bugün biter mi?
benden nefret ediyorsunu değil mi lan? doğru söyleyin.
Finaller geldigine gore roman okumaya baslayabilirim.
kızların iyicene salaklaştığını görmek keyiflendiriyor beni.
Bacaklarınız uyuşsada rahatları bozulsun istemezsiniz.
görsel
Kimseye kızmıyorsun. Kızamıyorsun. Babana, sevdiğine, arkadaşına. O kadar fazla yoruldun ki çabalamaktan, sadece izliyorsun. Ruh gibi.
Ay cok daraldim ya. Hem kasvet hem regl hic cekilir ruh hali degil gercekten.
görsel
Yurdun karşısında ki kafede son ses Neşet Ertaş çalıyor. Son dal sigaramla dinliyorum hafız. Ne de çok özlemişiz nede çok beklemişiz nede çok sabretmişiz. Zor be hafız.
Gidenede, kalanada selam olsun, vesselâm hafız.
Yine engelledi beni.
Ne kadarda ben.
görsel
içki zulası önemlidir. Elinizin altında bir küçük bulunsun. Zor zamanlarda içersiniz. Gömücem şimdi bunu. iyi ki zulalamışım.