bugün

entry'ler (218)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Aynı ortamı paylaştığım ama konuşmak zorunda olmadığım, ortak arkadaşımın olmadığı, iki kere falan, tamam belki biraz daha fazla kez, göz göze geldiğim ve enerji aldığım birine, bir gün tek başınayken denk getirirsem kahve alıp götürsem diyorum ya da o getirse falan, çok mu abes ya?

“Oturabilir miyim?” Demek isterim, he bir de “kahve senin için.”

kendime not

Kumar masasına oturan birinin asıl ne zaman kaybettiğini düşündüm bugün; Duracağı yeri bilmediği zaman.

sözlüğe eklenmesi gereken özellikler

Tek butonla tüm entry’lerin silinmesi.

Yolumun kesiştiği, gönlümün en ince yerine dokunup giden zarif insanları hatırlayıp gülümsediğim bir yaşımdayım. Minnettarım güzelliğinize. Sizinse hiç haberiniz olmadı bundan, olamayacak da.

şu an ihtiyacım var denilen şey

Işınlanmak, tam şu an.

seboreik dermatit

Yağlı egzamadır, yanılmıyorsam.

Her krem herkese iyi gelmez, kabul ama yüz bölgesindeki kabuklanma, pul pul olma ve kızarıkları olanlar için tavsiyem bioderma ds+ kremdir. inanın denemeye değecek.

günün fotoğrafı

görsel

gecenin klasik müziği

https://youtu.be/kb0x_-Zm_Hk

anın görüntüsü

görsel

Yine içimden kopup gidenleri uğurluyorum.
Bu üzgünlüğün birçok nedeni olduğundandır ki bir neden yokmuşçasına, dünyalar kadar üzgünüm.

petit beurre

Güzel olduğunu bilmeden güzel duran.

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

görsel

1 saat içinde en az 2 kez idrara çıkmak

(bkz: diyabet)

içinden geçeni yaz

içim dışımdan gelir yani gölgem kendimden
Aşktır ölümden güzel olan
Bak ve gör yaşam düşlerdedir..

iyi geceler, uyuyun artık.

sözlük yazarlarının itirafları

Bi cafe var, 3 ayı geçkin süredir her Çarşamba akşamı gittiğim. Bi rutin haline geldi artık. Hayattaki tek eğlencem belki de, herneyse. sorun şu ki Gittiğimde tuvaletini kullanmam gerekirse iç tuvalet kapısını açtığımda, karşımda klozete yığılmış bi ceset göreceğim hissene kapılıp her defasında korkarak açıyorum o kapıyı ve bu histen kurtulamıyorum. Çok enteresan bi fobi oldu bende.

nasıl hissediyorsun

Böyle filmin en güzel yerinde, bilgisayara, karşı koyamayacağın bir güncelleme gelmiş de keyfin ortasına edilmiş gibi.. çünkü gerçekten de öyle oldu.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

Eğirdir Gölü.

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı

görsel

sözlük yazarlarının itirafları

"Sonuca ulaşmayan muhteşem girişimler" olarak hayatıma devam ediyorum. Ha bir de "mutluluğa giden yolda aşılması gereken engel" gibi bir durumum da Yok değil hani.

sigara içmemek için 1 tek neden

Anneye yakalanma korkusu.