bugün

O kadar sıkıldım ki uludağ sözlüğe entry girdim öyle düşünün işte. Öyle bir ruh halindeyim ben de.
ömer çelakıl'ın saçı gibi.
görsel
Ben aslında yooğum.
(img:#2111025)
görsel
patates püresinden hallicedir. bildiğin ezilerek püre haline getirilmiş patates..

ulan cumartesi pazar evde zor durduk. resmen "yüzde elliyi zor tutuyoruz" şeysi gibi camlara balkona çıka çıka heder olduk. alt sokaktaki fırına 20 dakikada gittim geldim böyle hemen eve girmeyeyim diye salına salına. cumartesi sabah 6 da pazar 6.10 da kalktım. bu sabah ise saat 7.30 u geçtiği halde yataktan çıkamadım bir türlü. insanoğlu öyle tuhaf bir tasarım ki hem muazzamlığına hemde bu defolarına şaşırmamak elde değil. neye ulaşamaz ise deli gibi onu arzuluyor. ama kavuştuğu anda da sıkılıp kavuşmadan önceki halini özlüyor..
görsel

Lalalalalalaaaa.
görsel
çevremdeki insanlarla konuşmaktan kaçınıyorum. Kusur, eksik aramaları beni rahatsız ediyor.
BIKKIN BiR RUH HALiNDEYiM.
Rabbim bana sabrından gani gani ihsan eyle cidden son raddeye geldim sen bana mukayyet ol.
görsel
Yorgun, uykusuz,umutsuz...
endişeli. ayrıca korkuyorum.
Ektedir.
görsel
Çok kötüyüm açıkçası...
stabilitesine kavuşmanın huzuruyla dopaç gibi seken, sakin ve neşeli ve düşünceli ruh hali.
görsel
görsel
görsel
görsel
Kendimi buddha gibi hissediyorum. Tamamlandım.
Çok üzülüyorum. Çok kızıyorum. Dünyanın bir çok ülkesinde kendi meslektaşlarım ile aynı çabayı sarfedip, çok daha az kazanca sahip olmak beni alt-üst ediyor. Alım gücümüzün her geçen gün biraz daha azalmasını hazmedemiyorum.
yaşamak başlı başına bir fırsat, böyle düşünerek güçlü kalıyorum ve şuan da böyle düşünüyorum.
Bilmiyorum sene başından beri çok iyiydim ama bugün bir tuhafım. Dertlerim dert değil, sıkıntım sıkıntı değil. Ama boğdu nedense beni. Normalde neşeli bir insanım ama bugün ne bileyim. Garip.