bugün

Şurdan bir kalksam da kahve içmeye gitsem ya da neyse boşver zaten hiç halim yok.
düşüğüm, isteksiz, ağır ve bir o kadar manasız umut doluyum.
karmaşık fizik ve ruh hali çarpışması yaşıyorum.
deniz kenarında oturup hiç bir şey düşünmemek istiyorum.
ama gördüğünüz gibi bir şey düşünmemeye çalışmak ile çelişiyorum.
Parçalı bulutlu.
5 dakika önce gülüp video çekiyordum. Şu an Teomanla kendimizi kahrediyoruz.
görsel
görsel
kızgınım.
çünkü bu ülkede işini doğru yapan insan kalmadı. yarın gene bu salakların hatasını düzeltmek için uğraşmam gerekiyor.
geri zekalılar.
bıkkın.

bir süredir hayatımdaki yanlışlıkları düzeltmeye, eksikliklerimi tamamlamaya çalıştım ve her başarısızlığımda yoruldum. artık seyrine bırakacak ve ufak ufak halletmeye çalışacağım. yardım et Allahım.
her şeye hazırım. gelin lan hepiniz gelin.
içimden bir şeyler eksiliyor gibi hissediyorum bu aralar. Tam mutluyum derken bi ümitsizlik bi bitkinlik çöküyor.
görsel
Er meydanına çıkmış pehlivan gibi rakibimi bekliyorum.
kendime kendimi anlatamayacak kadar kimsesiz ve kendime yalnız kendim katlanabilicek kadar güçsüz hissediyorum akşamın bu saatinde kendimi.
Günlerdir sızlayan ve hala sızlamaya devam eden kalbimi söküp atasım var.
özlem ve acı hissediyorum. sanki ağladıkça acının zehrini akıtacakmışım gibi geliyor ama geçmiyor işte.
görsel
Kimse bizi dinlemedi bağırırken. Bir gürültü çıktı birden kendimizi yoksul bulduk durup dururken. Bak şimdi dünyaya.
"Kuş uçtukça genişliyor gökyüzü." Demiş Rilke. Belki hayat da yaşadıkça.
böyle düşün delirme.
Kimse duymaz çünkü bu gürültüde...
(bkz: kafkaokur dergi)
insan kalbinin kör olduğunu onun için değerli olan insan gittiğinde anlıyor.Ne diyelim nasipte olan yaşanır.
görsel
Bir türlü gelemediğim için gel demeye hakkım yok.Umut işte ne yapalım?Rotası yitirmiş gibi sağa sola sürükleniyorum.Çocuk gibi mızmızlanmaya hakkım yok,fazlasıyla hak ettim bunu.Sızlayan vicdanıma söz geçiremiyorum.Nasip mi değil mi onu da bilemiyorum.Allahım önümü aydınlat.Keşke benim için hayırlıysa kalsın değilse başkasına gitsin demeseydim onu severken.Pişman olmak yetmiyor.
görsel
Erkeklerden gitgide soğuyorum bana kalp atan arkadaşıma da atıyor, bir başkası türlü türlü yalanlar söylüyor, çoğunluğu malum amaçlarla yaklaşıyor zaten yada bazıları aşık olmuş gibi davranıp ilk zorlukta çekip gidiyor vs çok sıkıldım yahu gerçekten sıkıldım.
görsel
Azra Akın Gibi hissedip seda sayan Gibi yaşıyorum. Kendimi kelebek kadar hafif hissediyorum, sonra aynaya bir bakıyorum aslında çirkin bir pelikanım ben.
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar