bugün

yanlış anlaşılmasın. alıp vermeyen kız derken; herhangi bir yerime kimsenin bir şeyini almıyorum.
bu inadımdan ötürü terk edilmiş bir kız oğlan kız durumundayım.
'4köseli3gen'..arkadaşımın lise yıllarında geometri dersinde geçtği bir anısından esinlenerek yazdığım bir nıck.
ayrıca Salah Birsel'in bu isimde yazmış olduğu bir kitabı var.
önce bi nick yazdım. sonra tam onaylayacakken arkadaşıma sordum:

ben: buldum xxxx. nasıl bu nick?
arkadaş: çok s2k olmuş değiştir.
ben: bu nasıl peki?
arkadaş: bu da s2k.
ben: peki ya bu?
arkadaş: s2iik.
ben: hepsi s2k. ne lan bu s2k s2k. s2k nick koyalım olsun bitsin. *
arkadaş: ahaha süper lan. bu olsun.
ben: harbi güzel oldu lan.
faust adlı kitaptan esinlenilmiş, kitabı bilmeyenler için "sanat uğruna ruhu üzerine şeytan ile anlaşma yapan" kişidir.
şarkı - markı ikilisi.
(bkz: hayat)
chevrolet modeli, aynı zamanda 3-5 sene önce sevdiğim bir müzik grubuydu.

nick başıma kaldı yani.
astenik tip bir yapıya sahip olan hislimizin saçının ön kısmı kıvırcık olduğu için brokoliye benzetilince bu isim çıkar ortaya.
kemal sunal ın tokatçı filmindeki replik -bana da bi bardak su.
anne ve baba isimlerinden nick üretme entry ni okuduğumda bulduğum nickti.
hiç bir hikayesi olmayan, bir anda heves edip üye alımlarına başlanıldığı haberinin arkadaştan alındığı anda sanki hemen üye alımları kapatılacakmış gibi önünde duran ve ilk gördüğü nesneyi nick yapan bir insandır bu nickin de sahibi..
'Si' notasının yarım ses aşşağısında yer almaktadır. bir akor kalıbında 'bb' gördüğünüz de basmanız gereken nota sibemoldür. Benim için özel oluşu, gitar üzerinde ki tınısını ve ses rengini sevişimden gelir.
cengiz üstün ün yarattığı karakter. canavar yerine monster kulağa daha hoş geldiği için kullanılmıştır.
kimyacı olduğum için kimya, hatun olduğum için de hatun yani ben kimya hatun *
çok uzun yıllar önceydi. olay askerlik zamanımda başladı. sabahları erken kalkmaktan zorlanan bünyem, alay komutanının üstüme hışımla geldiği 'an' gerçekleşti. içimden geçirdiğim, alayina sokayim oldu. ondan beridir nickim bu.
antep'i bilenler bilir cergibozanlar diye market ismi var, her iş çıkışı önünden geçiyoruz ve o sıralar mutlaka uğrak yerimiz oluyor. kola alıyoruz, ekmek alıyoruz, efendime söyleyeyim sigara felan derken bu marketimizin güzide kartını aldık. hemen burada bakınız vermekten kendimi alamıyorum. (bkz: cergikart)
bu arada farkındayım cümlelerimi çoğul olarak kullanmamın sebebi beni bu sözlükle tanıştıran, kah gülüp kah eğlendiğim arkadaşım grotesquee dir. neyse işte ben de bu güzide arkadaşımın yazılarını takip ederken sözlüğe kaydımı yaptırmış bulundum. tabii kayıt için nick bulmak gerekiyordu bende o sıralar pek bir geyiğini çevirdiğimiz market ismini kullandım ama bakıyorum millet ciks ciks isimler almış benim ki ziyadesiyle sırıtmakta diye de düşünmüyor değilim.
c.a.d: Sözlüklerle ilgileniyor musun?
n: Ekşi sözlükte bilmem kaçıncı sıradaydım unuttum zaten şifreyi cartı curtu okuyup geçiyorum
c.a.d: Gel bak uludağ sözlüğü biliyomusun sen?
n: Yok bilmiyorum bir ömür de orda mı beklicem
c.a.d: Ya gel hemen olursun bak inan harika!
n: iyi bakalım

n: Kullanıcı adı düşün şimdi işin yoksa
c.a.d: Benim ki caga aykiri dusunceler
n: Hımm iyimiş
c.a.d: Lakabın falan yok mu yaz gitsin işte
n: Karakuş birde Narsist diyorlardı ama üniversitede olur mu ki
c.a.d: Olmaz var narsist dur bakim evet varmış
n: iyi o zaman ingilizcesi olsun
c.a.d: Tamam

Kendini Tanrı gibi görendir aslında . Ama haşa sözlük o kadar da değil. Ben öyle değilim inan bana hem ben insanları kendimden çok severim vallahi bak ben artık alçakgönüllü oldum tanısan sen de seversin beni sözlük. (bkz: Beni sevmeyen ölsün)
my lfe socks tm (tm acilimi trade mark) aslinda bir yatirim fikri. yani bu ismi tasiyan bir corap markasi olacakti ve voleyi vuracaktim ama direkten dondu
yaşadığı hiçbir şeyi unutmamaya niyetlidir küçük kız işte o yüzden minemosyne demiştir; çünkü yunan mitolojide bu nehirden kim su içerse dünyadaki her şeyi hatırlar.
sessizliğin sesi metnindeki cahil lanu yum ben. felsefeyle ilgileniyorum * ve filozof olmadığımdan bir lanu olduğuma kanaat getirmiştim bir süre önce. tek eksiğim pek disiplinli olmayışım. * o da olur umarım zamanla..
children of bodom'un aşırı gaza getiren şarkısı banned from heaven. *
tamamen kafamdan yaptığım anlamı olmayan ses(harf) grubu.
o kadar çirkin ve groteskim ki.
işte budur benim hikayem.
(bkz: grotesque)
(bkz: grotesquee)
tamamen bir tesadüf eseri ortaya çıkmış , isteyerek bulamayacağım bu kadar beğenip benenimseyeceğimi tahmin etmediğim. bir oyun sitesinden bana şifre olarak gelen on yıllık emektarım.
ota b.ka güldüğüm için aklıma bu geliverdi.
güncel Önemli Başlıklar